«Антверпен» - «Динамо»: оцінки гравців за матч

Динамо Київ 16 Липня, 10:14 3903
«Антверпен» - «Динамо»: оцінки гравців за матч | 19-27
Київське «Динамо» програло заключний товариський матч перед кваліфікацією Ліги чемпіонів.

«Антверпен» - «Динамо» 2:1

• Голи: Янссен, Бенсон - Циганков

Всього участь у матчі взяли 20 гравців, тільки Володимир Шепелєв зіграв без замін. Три футболісти не отримали оцінки, адже Антюх, Вівчаренко та Боль вийшли наприкінці матчу і особливо нічого не встигли зробити. З рештою оцінок можна ознайомитися нижче:

Георгій Бущан. 63 хвилини на полі. Оцінка 6.0

Наш голкіпер пропустив одного разу, однак його вини точно не було. Удар Янссена з близької відстані + Сирота підставив ногу і від нього рикошетом м’яч полетів повз Георгія. Більше ударів у ствір воріт не було. Варто відзначити хорошу гру на виході, а також фірмові довгі передачі, якими Бущан декілька разів дуже гостро починав атаки.

Олександр Караваєв. 63 хвилини на полі. Оцінка 7.0

У першому тайму наш правий захисник навів жаху на оборону Антверпена. Складалось таке враження, что Караваєв встигає всюди: він декілька разів навіть опинявся на позиції центрального нападника і на його рахунку 4 удари тільки за перший тайм. Шкода, що всі постріли були повз ворота. У другому таймі, що Кара, що вся команда виглядали досить сіро, але Олександра варто відзначити, того вечора він був один із кращих на полі.

Ілля Забарний. 45 хвилин на полі. Оцінка 6.0

У першому таймі було не так багато роботи у нашого захисту. Пару разів вдало виграв другий поверх Ілля. На 20-й хвилині наш захист прогавив гравця Антверпена, який з 10 метрів без перешкод пробивав головою і добре, що повз ворота. Важко сказати чий це був гравець, але його наші центральні захисники мали накривати.

Олександр Сирота. 88 хвилин на полі. Оцінка 5.5

У іншого нашого центрального захисника гра не пішла з перших хвилин. Першим же дотиком невдало віддав в аут, хоча до Караваєва було метрів 10. А у епізоді з голом від дуже по-джентельменські обійшовся з Янссеном, який комфортно обробив у штрафному м’яч, зміг простим фінтом прибрати Сироту і пробив повз Бущана. У епізоді з голом, як писалося вище, ще й від Олександра був рикошет, який зіграв вирішальну роль. Після голу Сирота зміг зібратися і двічі врятував команду від голу, заблокувавши удари суперника з меж штрафного.

Владислав Дубінчак. 79 хвилин на полі. Оцінка 6.5

Через Дубінчака грали не так часто, як через Караваєва, але це й зрозуміло, адже на правому фланзі там був Циганков, який був просто нестримний у цьому матчі. Варто відзначити, що Влад у першому таймі дуже сильно діяв у єдиноборствах, мало кому програвав один в один. В атаці користі приніс не багато, була перспективна подача з флангу на Гармаша, але Денис не зміг обробити мяч і момент був зіпсований. У другомі таймі був непомітний, більше часу проводив на своїй половині поля.

Сергій Сидорчук. 45 хвилин на полі Оцінка 6.0

Сергія Сидорчука на полі ми майже не бачили. Так, він займає такую позицію на полі, що його і не має бути багато в центрі уваги, але ми вже звикли, що капітан частенько підходить до штрафного суперника і хоча б 1-2 рази за гру зіграє на підборі і перевірить свій дальній удар. Проти Антверпена цього не було. А ось що було, так це парочка обрізок у центрі поля, одна з яких призвела до гострої атаки бельгійців.

Володимир Шепелєв. 90 хвилин на полі. Оцінка 6.5

Єдиний гравець у складі Динамо, якому Містер довірив грати всі 90 хвилин. Шепелєв не дуже вдало почав гру, багато браку у передачах було і досить довго приймав прості рішення. Після 30-ї хвилини трохи розігрався і навіть мав шанс забити, однак після декількох вдалів фінтів, пробив з меж штрафного у захисника. У другому таймі був помітний на початку, брав участь у потенційно гольовій атаці, але завершальна стадія атак у нас вчора була провалена.

Денис Гармаш. 45 хвилин на полі. Оцінка 5.5

Дениса дуже хвалили після його матчу проти Ліона і своєю грою він заслужив місце в старті. Звичайно, всі очікували, що Гармаш продовжить феєрити і на бельгійському полі, однак не вийшло. Почав непогано, заробив кутовий своєю активністю, але запал швидко зник і почались помилки при передачах: погані прийоми м’яча у простих ситуаціях, а також зайві передачі назад.

Благотворительный матч. «Антверпен» — «Динамо» — 2:1. Обзор матча (15 июля  2022 г.) — Динамо Киев от Шурика

Віктор Циганков. 79 хвилин на полі. Оцінка 8.0

Беззаперечно найкращий гравець не тільки у складі Динамо, а й усього матчу. Приємно бачити такого зарядженого Циганкова, який максимально націлений на ворота. Тільки у першому таймі він мав декілька моментів, щоб забити, однак не вистачало точності, а також сили удару. Наприкінці тайму він зміг забити, у непростій ситуації він швидше захисників Антверпена зорієнтуватися у ситуації і пробив повз голкіпера. У другому таймі мав пару моментів, однак захист все заблокував.

Беньямін Вербич. 45 хвилин на полі. Оцінка 7.0

Дуже шкода, що словенця замінили у перерві, адже він був одним із найпомітніших на полі у першому таймі. На його рахунку декілька ударів по воротах, а також гольовий пас на Циганкова. Також Вербич пару разів загостроюючими передачами знаходив Супрягу, який не зміг цими пасами як слід розпорядитися.

Владислав Супряга. 63 хвилини на полі. Оцінка 5.0

Чи очікували від Влада знову яскравої гри і голу, як це було проти Ліона? Мабуть, у мріях уболівальників - так, однак в реальності все традиційно вишло невдало. Супряга був дуже пасивний у першому таймі, на нього досить часто грали, однак всі його дії читались захистом і йому не давали жодного шансу навіть відігратися з партнером, не кажучи про якісь спроби пробити. У другому таймі один раз пробивав з-за меж штрафного, удар вийшов хорошим, однак повз ворота.

Микола Шапаренко. 45 хвилин на полі. Оцінка 5.5

Микола на полі загубився і абсолютно нічого не зміг зробити корисного, а на нього покладались великі надії. Сподіваємось, проти Фенербахче Шапаренко зіграє яскравіше.

Олександр Андрієвський. 45 хвилин на полі. Оцінка 6.5

А ось Андрієвський дуже сподобався. Після того, як у першому таймі ми часто грішили пасами назад, Олександр вийшов і показав, як теба грати. Майже відразу він почав вантажити Супрягу середніми передачами у район штрафного. Так, виходило не ідеально, однак було приємно бачити намагання футболіста загострити гру, а не просто зберегти мяч і віддати на 15 метрів назад. Також двічі пробивав з середньої відстані.

Владислав Ванат. 45 хвилин на полі. Оцінка 5.0

Не зміг увійти у гру наш молодий талант. На фоні активного Вербича, гра Ваната виглядала максимально слабо. Багато разів фолив, отримав жовту картку і в атаці ніякої користі не приніс. Пару разів намагався обіграти суперника 1 в 1 - невдало.

Денис Попов. 45 хвилин на полі. Оцінка 4.5

Вже не вперше Денис грає біля свого штрафного дуже необдумано. Абсолютно невиправданий фол перед самими воротами і Бенсон з цього штрафного забив переможний гол. Також гравець Попова пробивав головою з меж штрафного, Денис відпустив його на метр від себе і тільки стійка нас врятувала. Із позитивного можна відзначити момент коли Попов самовіддано закрив тілом ворота і на деякий час покинув поле, бо мяч влучив у болюче місце.

Артем Бєсєдін. 27 хвилин на полі. Оцінка 6.5

Після вихода Артема, гра в нападі не деякий час ожила. Дуже крута комбінація з Циганковим мала закінчитись голом, однак Віктор з прекрасної позиції не забив.

Томаш Кенджора. 27 хвилин на полі. Оцінка 6.0

Томаш був активний, з перших хвилин намагався допомогати команді в атаці. В захисті відіграв надійно, пару разів відібрав мяч.

Денис Бойко. 27 хвилин на полі. Оцінка 5.5

Можливо, я і помиляюсь, однак удар Бенсона зі штрафного не можна назвати «мертвим». Удар був не точно у кут, просто сильно і під поперечину, однак Денис просто провів шкіряного поглядом. Більше моментів біля воріт Динамо після голу не було і цей удар був єдиним випробування для Бойка.