Леоненко жорстко висловився щодо призначення Йовічевіча у «Шахтар»

Динамо Київ 16 Липня, 13:01 9752
Леоненко жорстко висловився щодо призначення Йовічевіча у «Шахтар»
Колишній експерт каналів «Футбол» Віктор Леоненко поміркував над перспективами Ігора Йовічевіча у донецькому клубі.
«Вийде чи ні у хорвата, подивимося. Справа не стільки у ньому, як у новому чемпіонаті – хто як виглядатиме, хто кого назбирає, хто кого залишить. Тренера ніколи не змінюють від хорошого життя.

Щодо уболівальників СК Дніпро-1, які образилися на Йовічевіча... Вони завжди ображаються. Подивіться на Луческу. Він уже стільки грошей заробив для Динамо, а фанати його продовжують ненавидіти. Одне діло, якби він був українцем. На Ващука чомусь ніхто не наїжджає? Людина у Спартак йшла – гірше за зрадника. Ніхто нічого, а Луческу всі ганяють.

Ще важливо розуміти, що вболівальники результату не роблять. Питають з головного тренера та президента. Вболівальники повинні обурюватися і матюкатися, особливо коли команда програє, не кажучи вже про те, коли вона погано грає. У мій час люди переставали ходити на матчі, виховували гравців у такий спосіб.

Будь-якому тренеру треба давати час, навіть якщо він класний. В СК Дніпро-1 у Йовічевіча все вийшло. Як буде у Шахтарі, ніхто не знає», – сказав Леоненко у коментарі FanDay.

Нагадаємо, Йовічевіч напередодні очолив Шахтар, підписавши з «гірниками» угоду терміном на 2 роки. Хорватський фахівець представлятиме з донеччанами Україну у груповому етапі Ліги чемпіонів.