«Рух» розгромив вінницьку «Ниву» в товариському матчі - 5:0

Футбол України 16 Липня, 16:56 471
«Рух» розгромив вінницьку «Ниву» в товариському матчі - 5:0 | 19-27
Молодь «Руху», яку задіяв у першому суботньому спарингу тренерський штаб «Руху», ще у першому таймі могла доводити рахунок до розгромного.

Чудові нагоди, аби відзначитись, мали Притула, Непейпієв, Підгурський та Карабін, однак після їхніх спроб м’яч лише дивом оминав рамку воріт «Ниви». Усі ці моменти «жовто-чорні» створили, вже ведучи в рахунку. На 9-ій хвилині запаморочлива комбінація у штрафному майданчику суперників завершилась влучним ударом від Сапуги.

Куди результативнішим для юніорів нашої команди став другий тайм, впродовж якого було забито 4 голи. Одразу по перерві перевагу в рахунку подвоїв Непейпієв, точно пробивши під стійку. А через 13 хвилин Руслан оформив дубль, красивим ударом поціливши у дев’ятку воріт «Ниви». Дещо згодом Карабін випірнув з-за спини захисників і переграв кіпера. А остаточну крапку у грі поставив Теслюк – 5:0 на користь молоді «Руху».

РУХ (Львів) – НИВА (Вінниця) – 5:0