Роман Зозуля: «Ультрас «Динамо» говорили, що заздрять фанам «Дніпра»

Динамо Київ 16 Липня, 22:34 1127
Роман Зозуля: «Ультрас «Динамо» говорили, що заздрять фанам «Дніпра»
Форвард «Фуенлабради» Роман Зозуля розповів про стосунки з фанатами «Дніпра», за який він раніше виступав.
«Люди дивляться футбол по телевізору і бачать, що фанати палять фаєри, б’ються і можуть подумати, що вони якісь дурні. А насправді ні. Я був у Дніпрі 5 років і дуже близько спілкувався з ними - ну дуже близько. З 2014 року вони стали моїми найближчими друзями. Я з футболістами так не спілкувався, як з ультрас.

Це люди абсолютно різних професій. Наприклад, серед них є дитячий лікар. Вони не курять і не п’ють. Так, є ті, хто п’є, але більшість - ні. Вони займаються спортом і дуже розумні.

Мені подобається, що на них можна покластися. Вони ніколи не підведуть. Є друзі, які можуть тобі ножа у спину встромити. А у них є власні поняття - вони не підставлять свого. Класні друзі. Я коли почав з ними спілкуватись, то так кайфонув. У мене був свій ресторан у Дніпрі, де працювали тільки ультрас «Дніпра». Кожен день ми тільки з ними і обідали, і вечеряли, і гуляли - якось так повелось.

У «Динамо» такого близького спілкування ультрас з командою немає. Це тільки в «Дніпрі» так. У них був свій чат для ультрас, куди додали кількох футболістів: мене, Рому Безуса, якщо не помиляюсь, Артема Федецького і Жеку Селезньова. Ви розумієте, вони пустили футболістів у свою сім’ю, а з іншого боку гравці пустили до себе.

Бо завжди як: футболіст і фанати дуже далеко один від одного. В «Дніпрі» ми були, як одна сім’я. Пам’ятаю, ультрас «Динамо» приїжджали в Дніпро і казали, що заздрять нам – вони б хотіли, щоб у них також було таке спілкування. З часом, як я дізнався, одного чи двох гравців «Динамо» також додали до чату. Наче Ярмоленка і ще когось, але я не знаю точно», - сказав Зозуля Tribuna.com.