Юрій Вернидуб: «Повернення Ловрича – це відповідь для наших українських гравців, які побоялись їхати назад»

Футбол України 17 Липня, 11:40 282
Юрій Вернидуб: «Повернення Ловрича – це відповідь для наших українських гравців, які побоялись їхати назад»
Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб розповів про хід другого етапу підготовки команди до сезону.

- Збори проходять на чудових футбольних полях, це найголовніше для гравців. Нові футболісти потроху починають притиратися один до одного. Зіграли один спаринг із «Олександрією», попереду поєдинок проти «Інгульця». Тому все йде за планом, хлопці добре налаштовані на роботу, старанно працюють, нема до них стосовно цього жодних питань. Дай Бог, щоб так вони працювали завжди.

- Як прокоментуєте повернення до «Кривбасу» хорватського захисника Ловрича?
- Думаю, це знаковий крок для усієї України. Не дивлячись на те, що Драган - громадянин іншої країни, він не побоявся, повернувся до Кривого Рогу, до «Кривбасу», клубу, у якому він працював і грав. І це говорить про те, що є іноземці, які добре відносяться до України у цей нелегкий час. Він повернувся і працює. Це відповідь для інших наших українських гравців, які побоялись їхати назад. Тобто, це говорить про те, що з часом іноземці також можуть з’являтися в українських клубах УПЛ. Це дуже гарний знак, й я задоволений, що він повернувся та працює разом із нами.

- Вболівальники дуже часто питають, чи будуть транслюватися контрольні матчі «Кривбасу» на зборах.
- Скажу так, ми порадилися і так вирішили. У цей час нам не хочеться робити прямі трансляції. Вибачаємось перед вболівальниками, хай вони на нас не ображаються, ми - відкритий клуб. Але наразі всі найкращі моменти, які є у наших матчах, ви зможете побачити на наших офіційних сторінках завдяки медіа-відділу ФК «Кривбас». Це ще раз говорить про те, що ми працюємо із вболівальниками. Знаємо та відчуваємо, що вони за нас переживають, це дуже приємно. Але на сьогоднішній день ми так вирішили.