Ярмолюк був за крок від переходу до топового клубу чемпіонату Бельгії

Футбол України 17 Липня, 12:16 327
Ярмолюк був за крок від переходу до топового клубу чемпіонату Бельгії
Футбольний агент Антон Астаф’єв розповів LegionersUa, що український півзахисник “Дніпра-1”, Єгор Ярмолюк, котрий став гравцем “Брентфорда” – був за крок від переходу в бельгійський “Андерлехт”, футболістом цікавився особисто Компані.
“В нас був не просто інтерес, в нас була конкретна пропозиція від футбольного клубу “Андерлехт”. Ми спілкувались з керівництвом, на той момент, спілкувались з головним тренером Венсаном Компані, котрий очолював тоді команду.

На жаль, після завершення сезону – його замінили, я не знаю, мабуть, якісь їх особисті моменти. Але, перед усім – це було бажання головного тренера й інтерес Компані, бачити у себе в команді Ярмолюка.

Вони сильно хотіли бачити українця в основній команді, розраховували на нього. Усе до цього йшло, аби Ярмолюк перейшов у “Андерлехт”, ми були буквально за крок до трансферу, але, якби не зміна головного тренера. Тому, на жаль, угода зірвалась в останню мить.

Ми проробили дуже великий обсяг роботи, спілкувались з “Андерлехтом” протягом минулого року, можливо й більше, вони ретельно вивчали Єгора, дивились його ігри за “Дніпро-1″, молодіжні збірні України. На даний момент, можу побажати лише успіхів Єгору, він насправді великий талант, у нього все обов’язково вийде у Англії”.