«Унікальна можливість»: Левандовські вперше пояснив трансфер у «Барселону» та токсичне прощання з «Баварією»

Світовий футбол 17 Липня, 22:50 631
«Унікальна можливість»: Левандовські вперше пояснив трансфер у «Барселону» та токсичне прощання з «Баварією»
Польський форвард Роберт Левандовські прокоментував головна трансферну сагу літа та обґрунтував свої мотиви.
«Останні тижні були важкими. Зараз складно підібрати правильні слова. У голові багато різних думок. Я намагався розслабитися під час відпустки, насолодитися часом з сім'єю. Досвід допоміг зберегти холоднокровність. У молоді роки я б значно важче пережив це все, а так розумів, що відбувається, про що пише преса.

Я щасливий, що знайшовся компроміс, що зможу повернутися до футболу вже в «Барселоні». Це наступний крок у кар'єрі. Я хотів пограти в іншому чемпіонаті, не в Бундеслізі. Давно прийняв це рішення. Але воно було найважчим у житті. Хочеться відкрити для себе та сім'ї щось нове. Скоро дочка Клара піде в школу. Якщо щось і змінювати, то тільки зараз. «Барселона» – унікальна можливість. Я вже почав вчити іспанську.

Відчуваю себе сильним фізично та морально. І «Барселона» це бачила, пропонуючи контракт до 2026-го. Але й тоді не обов'язково буде кінець, хочу ще багато років грати на високому рівні. У минулому сезоні «Барселона» мала проблеми, але в клубу неймовірний потенціал, зараз проводяться хороші трансфери. Клуб на правильному шляху. Я хочу вигравати з «Барсою» трофеї.

Я ще повернуся в Мюнхен для нормального прощання. Роздам подарунки для партнерів, тренерів і персоналу. Я провів тут 8 прекрасних років. Думаю, ми зможемо забути те, що відбувалося останнім часом. Було зайве з обох сторін. Не хочу, щоб мій період у «Баварії» був затьмарений цим всім. Дуже вдячний вболівальникам, які завжди мене підтримували», – сказав Роберт в інтерв'ю Bild.