«Скоріше би вже середа, бо реально цікаво яким Луческу бачить концепт нападу «Динамо», - блогер

Динамо Київ 18 Липня, 11:00 466
«Скоріше би вже середа, бо реально цікаво яким Луческу бачить концепт нападу «Динамо», - блогер
Блогер Михайло Смоловий про матч «Динамо» - «Антверпен».

Усереднені позиції, розподілення позиційних атак і передач

  • 17.89 передач на хвилину - найвищий темп за літо.
  • 17.01 метрів - найкоротша довжина середньої передачі за літо.

Не отримавши гідного тиску, Динамо увімкнуло «режим УПЛ» та спокійно готувало просування - 6.51 передача за середнє тримання також є нашим літнім рекордом. Звідси і найкращі за літо 83.82% точності саме передач з просуванням.

Найбільша частка передач в нас виконана до другої третини або в ній - 49%. За відсутності Буяльського виникли проблеми із атакою штрафного майданчику.

3 14 ударів маємо 8 дальніх та майже 20 метрів середньої дистанції (19.98).

Тож за УПЛ можна бути спокійними: там кожен тур можна називати Чорнобаївкою, якщо ніхто довго не хворітиме: Чернобаївка-1, Чорнобаївка-2 і далі до 30-ї.

За Фенербахче тривога присутня, бо турки заважатимуть нам готувати просування: більший % пасів виконаємо у власній третині, точність передач з просування впаде, впаде і ефективність нападу.

Тому напевне краще виходити грати уникаючи тривалих розіграшів. В такому режимі ми лише проти дубля Ліону власним дублем виглядали солідно.

Основі ж влітку дуже рідко вдавалися дійсно швидкі та якісні переходи. Точніше не так: основі не вдавалося до пуття довести за літо з десяток дійсно швидких та якісних переходів. Наприклад, в Караваєва з Антверпеном було декілька епізодів, які він не зміг трансформувати в більш якісні моменти. До цього в Антюха і т.д.

Ми або спробуємо заволодіти ініціативою, що внесе додаткові ризики, або віддамо ініціативу, і використаємо відсутність корейця в центрі захисту. Скоріше би вже середа, бо реально цікаво яким дід бачить наш концепт нападу.