Ігор Суркіс підтвердив, що пропонував Ярмоленку повернутися до «Динамо»

Динамо Київ 18 Липня, 14:39 840
Ігор Суркіс підтвердив, що пропонував Ярмоленку повернутися до «Динамо»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс в інтерв'ю YouTube-каналу «ЧИСТИЙ ПІДКАсТ» відповів на запитання, чи справді він вів переговори з вінгером збірної України Андрієм Ярмоленком.

- Чутки відправляли Ярмоленка до «Динамо», але він перейшов до «Аль-Айну». Наскільки Андрій був близьким до київського клубу?

- Він не був близьким до «Динамо». Ми з ним розмовляли. Я йому дійсно пропонував розглянути це питання, але далі ми з ним не просунулися. Ярмоленко обрав такий шлях, і я це рішення дуже поважаю. Він має маленьких дітей, дружину, батьків, які знаходяться вдома. Він дуже за них переживає.

Думаю, настане час, коли він повернеться до «Динамо». Може, не як гравець, але в ролі спортивного директора чи тренера. Я дуже поважаю Андрія за його патріотизм, і він заслуговує, щоб дограти та заробити якісь гроші для своєї родини.

- У нього всього на рік контракт із «Аль-Айном», тому не виключено, що умовно через рік він повернеться до Києва.

- Все може бути у цьому житті. Ніхто ж не міг до 24 лютого думати, що варвари нападуть на нас, бомбитимуть наших дітей, старих та мирне населення. Але це сталося, тому ми маємо боротися на всіх фронтах.