Красніков: «Якщо мій перехід відбудеться, то лише після вирішення всіх кадрових питань у «Металісті»

Футбол України 18 Липня, 16:52 414
Красніков: «Якщо мій перехід відбудеться, то лише після вирішення всіх кадрових питань у «Металісті»
Віцепрезидент «Металіста» Євген Красніков відреагував на інформацію, що під час переходу в «Дніпро-1» він може бути залучений у роботі одразу двох клубів.
«Так, на сьогодні я справді є акціонером ФК «Металіст» і виконую функції віцепрезидента клубу. На цю мить я займаюся комплектацією тренерського складу, підбором гравців та менеджерів. І доки ця робота не буде закінчена, про перехід у «Дніпро 1» не йдеться.

Наразі ведеться селекційна робота, вже запрошені спортивний директор Василь Кобін, виконувач обов'язків головного тренера Олег Ратій, асистент головного тренера Руслан Фомін. Працюємо над комплектацією адміністративного складу команди.

Також найважливішою частиною роботи, що сьогодні ведеться, є організація переїзду дитячої Академії ФК «Металіст» на Закарпаття.

Зрозуміло, я в курсі всіх правил ФІФА, УЄФА та УАФ, тому мій перехід, якщо він відбудеться, то лише після вирішення всіх кадрових питань у ФК «Металіст», а також усіх юридичних моментів, пов'язаних із регламентними нормами.

На цей час я не є працівником «Дніпра 1» і ніхто не може довести протилежне. Мене здивувало, що такі голослівні та нічим не підкріплені висловлювання публікуються на такому шанованому сайті, як Tribuna.com», - сказав Красніков.