Євген Коноплянка: «Зараз я думаю лише про війну в Україні. Не можу зосередитись ні на чому іншому»

Війна 18 Липня, 22:49 546
Євген Коноплянка: «Зараз я думаю лише про війну в Україні. Не можу зосередитись ні на чому іншому»
Український півзахисник польської «Краковії» Євген Коноплянка висловився на тему війни РФ проти України.
«Зараз я думаю лише про війну в Україні. Не можу зосередитись ні на чому іншому. Ніщо не здається мені важливим або таким, що заслуговує на увагу.

Захід трохи забуває, що в Україні, як і раніше, гинуть люди, гинуть діти, гинуть сім’ї, гинуть солдати. В ім’я інтересів якогось божевільного підірвано цілу націю. Я не маю часу дивитися футбол, тому що я постійно читаю новини про події в моїй рідній країні. Відкрив якусь чергову новину і дізнався, що ще двадцять людей загинули...

Більшість моєї родини все ще знаходиться за двісті кілометрів від зони бойових дій. Близько, дуже близько, але вони прожили там п’ятнадцять років і не збиралися кидати все своє майно.

На початку війни я спав по чотири години на добу, мене з’їдав постійний стрес, бо дзвонила дружина і говорила, що Київ занурюється в паніку та звуки вою сирен. Їй довелося забрати дітей, бігти через Ужгород та кордон зі Словаччиною. Моя сестра та її однорічна дочка теж приїхали до Польщі, але вона повернулася, зумівши уникнути ракет та смерті. Велика мужність, а й патріотизм. Україна — це наша земля. А війна — найгірший винахід людства, справжній кошмар»,— сказав Коноплянка в інтерв’ю польському виданню Weszlo.