Юрій Береза: «Йовічевич – зрадник, а менеджмент «Шахтаря» – те саме визначення, яким я охрестив Ігора у Фейсбуці»

Футбол України 19 Липня, 10:15 314
Юрій Береза: «Йовічевич – зрадник, а менеджмент «Шахтаря» – те саме визначення, яким я охрестив Ігора у Фейсбуці»
Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза прокоментував призначення Ігоря Йовічевича головним тренером «Шахтаря», і розповів, коли буде новий наставник у дніпровського клубу.
«Ситуацію у команді досконало знає зараз лише одна людина – Андрій Русол. З 24 лютого усіма справами «Дніпра-1» керує він. У тому числі і тимчасово виконує мої повноваження. Команда проходить тренувальні збори та готується до старту у єврокубках, котрі безперечно є найважливішим пріоритетом.

Що стосується тренера – то ми шукаємо спеціаліста, який дасть результат одразу. «Дніпро-1» повинен досягнути успіху у Європі. Ця вимога дуже обмежує перелік кандидатів, вони попереджені, що у випадку невдачі, «другого» шансу може не бути.
Ситуація з Йовічевичем? У середині червня все було нормально, Ігор планував збір з командою та був повинен на нього поїхати у якості головного тренера. Чому так зробив? Не знаю. Мені він не повідомив, на зв’язок не виходив. Можливо, фактором став Даріо Срна. Можу сказати впевнено, що Йовічевич – зрадник, а «Шахтар» та його менеджмент – теж саме визначення, яким я охрестив Йовічевича нещодавно у коментарях у Facebook.

Хочу сказати, щоб вболівальники не хвилювались. З командою все буде добре, Андрій Русол працює над питанням призначення нового тренера. Є пріоритетний варіант, усього цих варіантів приблизно 5, українці. На даний час йдуть перемовини. Думаю у найближчий тиждень питання головного тренера у команді буде закрито», – заявив Береза у коментарі телеграм-каналу «Днiпрянин».