Сергій Сидорчук: «Динамо» - мій рідний дім!»

Динамо Київ 19 Липня, 11:44 247
Сергій Сидорчук: «Динамо» - мій рідний дім!»
Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук розповів про підписання нового контракту з клубом і підготовку команди до старту сезону.

- Кажуть, що капітан не має права залишати корабель. Після дев'яти років у «Динамо» було б важко уявити тебе в іншому клубі?

- Я не роздумував такими категоріями. Підписав новий контракт із «Динамо», тому що це мій рідний клуб і рідний дім.

- Одинадцять трофеїв за 9 років - це лише початок?

- Дай Боже, нові здобутки будуть не за горами.

- В яких кондиціях перебуває команда за підсумками тренувальних зборів?

- Із приводу спарингів залишилося трохи змазане відчуття. Якщо ви пам'ятаєте, зимові збори пройшли значно краще в плані результатів, а зараз було трохи важче. Можливо, причина полягає в складній логістиці та великій кількості переїздів. Але коли є позитивний результат у спарингах, працювати легше. Тому зараз є невелика нервовість, але вона притаманна підготовці до матчів Ліги чемпіонів. А що стосується фізичних кондицій, то я вважаю, що ми добре готові.

- Постійні переїзди дуже впливають на команду?

- Так, впливають. Зараз ми ніби кочуючий табір. Переїзди накладають свій відбиток. Однак у ситуації, що склалася у нашій країні, ми не маємо морального права на це жалітися.

- Тепла зустріч «Динамо» в Польщі підняла бойовий дух?

- Завжди приємно, коли тебе так зустрічають. Усі знають, які останнім часом стосунки між Україною та Польщею, як поляки нам допомагають. Київське «Динамо» - це великий бренд, який представляє Україну. Така зустріч була для нас дуже приємною та, якщо чесно, навіть неочікуваною. Тому навіть трохи розгубилися на початку, але коли винесли коровай, виявилося, що у нас схожі традиції.

Маю відзначити, що нас дуже тепло зустрічали в Польщі і під час першого благодійного матчу з «Легією» у Варшаві, і коли збірна України грала в Лодзі.

- У контексті дружніх відносин Польщі та України Томаш Кендзьора своїм поверненням до «Динамо» також продемонстрував братерство народів?

- Так, «Динамо» - його клуб, і своїм поверненням Томаш це ще раз підтвердив.

- Для кого гратиме «Динамо» в протистоянні з «Фенербахче»?

- Звичайно, ми гратимемо для всієї України, українських вболівальників і тих хлопців, які зараз боронять нашу державу. На кожен матч без винятку ми виходимо з думкою про них.