Дмитро Джулай: «Ми вже бачимо у «Фенербахче» елементи, які притаманні командам Жезуша»

Динамо Київ 19 Липня, 12:39 394
Дмитро Джулай: «Ми вже бачимо у «Фенербахче» елементи, які притаманні командам Жезуша»
Журналіст Дмитро Джулай висловився про протистояння «Динамо» з «Фенербахче» у кваліфікації Ліги чемпіонів.
«Не зовсім розумію, чому за «Динамо» треба боятися лише зараз, а не раніше. Але якщо говорити про товариські матчі, то можна згадати сова Лобановського, котрий казав, що репетиції у театрі глядачам не показують. У «Фенербахче» мені хотілося б подивитися, наскільки швидко команда сприймає ідеї нового тренера. Вже можна говорити, що є обриси Жорже Жезуша, хоча це не та крилата команда «Бенфіки», яка була у нього в перші роки роботи в клубі.

Хоча поки що це не машина, яку він збудував у «Фламенго» і з якою він виграв Кубок Лібертадорес. Втім, ми вже бачимо елементи, які притаманні командам Жезуша. Також не треба забувати, що «Фенербахче» - це лише один із трьох можливих суперників, яких потрібно пройти, щоб потрапити до групового етапу Ліги чемпіонів. Кожен наступний може бути ще сильнішим. Можна згадувати дурну нічию з «Інгульцем» на своєму полі або ще якісь втрати, що призвели до того, що «Динамо» тепер потрібно йти цим шляхом.

Поки що ми бачили лише товариські матчі «Динамо» з усіма притаманними емоційними складовими. Але сам футбол навряд чи вражає. Потрібно чекати на досить обережну гру з боку «Динамо». «Фенербахче» не дуже комфортно почувається, коли суперник його жорстко пресингує. Але я не пам'ятаю, щоб команда Луческу когось жорстко пресингувала», - розповів Джулай в ефірі Вацко Live.

Заряджай улюблений клуб на перемогу з Parimatch! Для всіх нових клієнтів БК дарує фрібет на суму 300 гривень!