Протистояння «Динамо» та «Фенербахче» на європейському рівні: які вони були?

Динамо Київ 19 Липня, 13:18 1134
Протистояння «Динамо» та «Фенербахче» на європейському рівні: які вони були? | 19-27
20 липня, у середу, розпочинається Ліга Чемпіонів для України. Відбудеться поєдинок 2-го кваліфікаційного кола, де київського «Динамо» зіграє проти стамбульського «Фенербахче».

О 21:00 на стадіоні в Лодзі наші хлопці будуть намагатися вигризти перемогу задля проходу у 3-тє кваліфікаційне коло, де можуть зіграти з австрійським «Штурмом».

Але давайте згадаємо попередні протистояння між киянами та стамбульцями в офіційних матчах.

09.08.2006 3-тє кваліфікаційне коло ЛЧ (1 матч)

«Динамо» - «Фенербахче» 3:1

Тоді під керівництвом Анатолія Дем’яненка у першому матчі кияни перемогли із рахунком 3:1. Ще на 1 хвилині забив Діого Рінкон, перший тайм закінчився з мінімальною перевагою «Динамо». На початку 2-го тайму, майже одразу ж, на 48 хвилині відзначився Мехмет Ауреліо, гравець «Фенербахче». Діого Рінкон забив другий м’яч у ворота турецькому клубу на 67 хвилині, а ще через 16, на 83 хвилині Аїла Юссуф відправив третій м’яч у ворота суперника. Тоді на стадіоні імені Валерія Лобановського зібралось 17.000 глядачів.

Динамо: Шовковський, Ель Каддурі, Сабліч, Родріго, Марковіч, Юссуф, Корреа, Гусєв (Белькевич, 78), Діого Рінкон, Ребров (Мілевський, 62), Шацьких

Фенербахче: Рюшту, Серкан, Кан Арат (Сервет, 80), Ондер, Уміт Озат, Аппіа, Ауреліо, Алекс, Тюмер (Угур, 72), Тункай Шанлі, Анелька (Семіх, 72)

• Попередження: Юссуф, 83, Сабліч, 84 - Аппіа, 36, Уміт Озат, 45, Серкан, 46
  • Вилучення: Серкан, 75 (друге попередження)

23.08.2006 3-тє кваліфікаційне коло ЛЧ (2 матч)

«Фенербахче» - «Динамо» 2:2

Матч в Стамбулі ще на самому початку набрав обертів. Вже на 5 хвилині киян вивів вперед Максим Шацьких. Для турків це означало лише те, що задля переходу в додатковий час їм треба було забивати 3 голи. На 36 хвилині «Фенербахче» все таки забило перший гол у наші ворота, Стівен Аппіа зрівняв рахунок у матчі. Але нічия пробула недовго, й на 42 хвилині, зробивши дубль, Максим Шацьких відзначився голом. Після першого тайму рахунок на таблі був 1:2. У другому таймі на 57 хвилині Керім Зенгін відправив 2 м’яч у ворота «Динамо», але навіть це їх не врятувало й за рахунком двох матчів «Біло-сині» вийшли в груповий раунд.

Фенербахче: Рюшту, Чан, Ондер (Мехмет, 79), Уміт Озат, Керім, Аппіа, Ауреліо, Алекс, Тюмер (Угур, 69), Тункай, Семіх (Мурат, 63)

Динамо: Шовковський, Ель Каддурі, Сабліч, Родріго, Марковіч, Корреа, Юссуф, Ребров, Ротань (Верпаковскіс, 80), Гусєв (Гавранчіч, 65), Шацьких

• Попередження: Аппіа, 43 - Сабліч, 39, Шацьких, 76

30.09.2008 Груповий етап ЛЧ, Група G (1 матч)

«Фенербахче» - «Динамо» 0:0

У другому турі групового етапу перший матч відбувся в сонячній Туреччині. Попри невелелику кількість гольових моментів від турецького клубу матч так і завершився нічиєю.

Фенербахче: Демірель, Лугано, Роберто Карлос, Еду, Емре (Угур Борал, 86), Казім Казім, Алекс (Бурак Їлмаз, 77), Гуїса, Сельчук Сахін, Мальдонадо, Гекхан Генюл.

Динамо: Богуш, Бетао, Гіоане, Вукоєвіч, Алієв (Асатіані, 89), Бангура (Шацьких, 46), Єременко, Діакате, Михалик, Ель Каддурі (Несмачний, 62), Нінковіч.

• Попередження: Роберто Карлос, 40, Казім Казім, 53, Сельчук Сахін, 62 - Ель Каддурі, 35, Алієв, 68, Богуш, 90+1.

10.12.2008 Груповий етап ЛЧ, Група G (2 матч)

«Динамо» - «Фенербахче» 1:0

У другому матчі підопічні Юрія Сьоміна змогли вирвати перемогу в стамбульців. Останній тур групового етапу відбувся на стадіоні імені Валерія Лобановського. Кияни мали декілька гольових моментів, але відправили м’яч у ворота лише один раз. На 20 хвилині матчу відзначився Роман Єременко.

Динамо: Богуш, Бетао, Гіоане, Вукоєвіч, Бангура (Кравець, 56; Зозуля, 90+1), Єременко, Діакате, Михалик, Чернат (Асатіані, 46), Мілевський, Несмачний

Фенербахче: Волкан Демірель, Лугано, Роберто Карлос, Еду Драчена, Алекс (Алі Білгін, 65), Гуїса, Хосіко, Сельчук Сахін (Мальдонадо, 58), Угур Борал (Ільхан Парлак, 74), Гекхан Генюл, Дейвід де Соуза.

• Попередження: Асатіані, 52, Михалик, 57, Кравець, 78 - Ільхан Парлак, 83
  • Вилучення: Мальдонадо, 90+3 (пряма червона)

Більше в офіційних матчах ці два клуби не зустрічались. За статистикою 2 перемоги «Динамо», 2 нічиї та 0 перемог «Фенербахче».

Спостерігаємо за матчем 20 липня та вболіваємо за наших хлопців!

Авторка Вирва Анастасія

Переходь і отримуй бонус від Fan-sport.

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!