Світовий футбол 20 Липня, 23:11 1258
Ліга чемпіонів: «Ференцварош» без Зубкова програв динамівцю і Ко, «Олімпіакос» втратив перемогу – всі результати | 19-27
У середу, 20 липня, відбулися ще 4 матчі другого раунду кваліфікації ЛЧ 2022/23.

Марібор – Шериф – 0:0

Ігровий день розпочався у Фінляндії, де місцевий ГІК приймав чемпіона Чехії – Вікторію. Гості повели в рахунку вже в дебюті гри, реалізувавши пенальті. По перерві фіни вирівняли становище, але незабаром Копіц оформив переможний гол. 1:2 – Вікторія повезла додому перемогу і хороші шанси на вихід у третій раунд.

Олімпіакос швидко забив у ворота Маккабі Хайфа. Мінімальна перевага греків трималася аж до компенсованого часу, але їзраїльтяни таки зуміли врятуватися від поразки. 1:1.

Ференцварош у Будапешті приймав Слован. Олександр Зубков знову не потрапив у заявку на ЛЧ – російський тренер ігнорує українця, який, за чутками, близький до повернення в Шахтар. Були екс-представники УПЛ і у складі Слована – Джаба Канкава вийшов у старті, а динамівець Ерік Рамірес опинився в резерві.

Ще перед поєдинком вирували пристрасті – фанати «Фраді» намагалися атакувати своїх візаві. Поліція вгамувала емоцій, але під час гри теж було гаряче. В одного із гравців Слована прилетіла пляшка з трибун, після чого розпочалая ще й сутичка між футболістами.

Але голи у цьому матчі теж були. Спершу Захаріассен на 70-й хвилині відкрив рахунок, але Кашія на 81-й вирівняв становище. А ще за 5 хвилин Барсегян шокував Будапешт, оформивши переможний гол Слована. 1:2 – Ференцварош значно ускладнив свої шанси на вихід в наступний етап. Ерік Рамірес вийшов на 69-й хвилині, результативними діями не відзначився.

Матч Марібор – Шериф, як і протистояння Динамо з Фенербахче, забитих голів не подарував.