Післяматчева пресконференція головного тренера «Фенербахче»

Динамо Київ 21 Липня, 08:28 1089
Післяматчева пресконференція головного тренера «Фенербахче»
Головний тренер «Фенербахче» Жорже Жезуш висловився про нічию з «Динамо» у першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.
«Це був перший офіційний матч, який ми зіграли. Як я вже казав перед грою, нам протистояв непростий суперник. Більшість футболістів грають у збірній України. У цьому турнірі вони досвідченіші за «Фенербахче». Але ми грали добре і організовано діяли в обороні. Противник не провів жодної серйозної атаки.У нас є 2-3 позиції, з якими ми поки що не можемо визначитися. Чого нам сьогодні не вистачало, то це якості атаки.

Думаю, що підтримка наших уболівальників у другому матчі буде дуже важливою перевагою. Атмосфера, яку вони створюють, чинитиме психологічний тиск на суперника. Кваліфікацію ще не закінчено, бо ми їдемо з нічиєю. Це двоетапний раунд. Першу гру завершено, і ми хочемо пройти в наступний раунд у другому матчі.

Наразі немає необхідності говорити про трансфери. Ми матимемо ще один матч проти «Динамо» 27 липня. У наших гравців достатньо якостей, щоб подолати цю стадію. Ми працювали над цим п'ять тижнів», - наводить слова Жезуша офіційний сайт «Фенербахче».