«Динамо» - «Фенербахче»: огляд турецьких ЗМІ

Динамо Київ 21 Липня, 15:01 1265
«Динамо» - «Фенербахче»: огляд турецьких ЗМІ
Турецькі журналісти вважають, що нульова нічия – це добрий результат для «Фенербахче» у першому матчі.

Головне завдання було не програти, подивитися в офіційному поєдинку новачків та поступово набирати форму. Місцеві ЗМІ впевнені, що в Туреччині глядачі побачать вже зовсім іншу гру у виконанні «Фенербахче», який і в Польщі виглядав сильнішим за «Динамо».

Також турецькі журналісти зазначають, що українські футболісти грали надмірно грубо в деяких епізодах, а Мірча Луческу зробив акцент на тому, щоб не пропустити і не програти в першому матчі.

Aksam

«Динамо» - «Фенербахче»: огляд турецьких ЗМІ - изображение 1

«Фенербахче» не зміг пройти через стіну, яку виставило «Динамо» - з таким заголовком виходить звіт на сайті Aksam. Журналіст зазначає, що обидві команди зіграли нижче за свої можливості, але все-таки «Фенербахче» мав перевагу в цій зустрічі.

«У першому матчі з «Динамо» не вдалося забити гол у ворота українців, які зробили акцент на обороні. Поєдинок вийшов жорстким і часом навіть жорстоким. «Фенербахче» мав невелику ігрову перевагу, але реалізувати її не зміг. Турецький клуб ефектно розпочав цей матч і добре себе виявив у першому таймі, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі спрацювали вдалі заміни від Жорже Жезуша. «Фенербахче» затиснув «Динамо» на їх половині поля, але пробити стіну, яку збудували українці, не зміг. Підсумковий результат 0:0 скоріше на користь турецького клубу, який вдома гратиме за підтримки рідних уболівальників. Та й час грає на користь «Фенербахче», тому що команді потрібно зігратися.

Нульова нічия в першому матчі – трохи не те, на що чекали від «Фенербахче», але це скоріше позитив для стамбульського клубу, який явно додаватиме по ходу сезону».

Hurriyet

«Динамо» - «Фенербахче»: огляд турецьких ЗМІ - изображение 2

Журналіст сайту Hurriyet розповів про те, чому матч проходив у Польщі, як проявили себе новачки «Фенербахче» і чому нічию можна вважати позитивним результатом для турецького клубу.


«У першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Фенербахче» зіграв унічию 0:0 з київським «Динамо» у матчі, який відбувся у Польщі. Турецький клуб отримав перевагу перед другим поєдинком, оскільки важливо було не програти. Сьогодні вже було помітно, що «Фенербахче» сильніший і має вдома вигравати. Через війну між Росією та Україною матч відбувся в Лодзі, а поєдинок у відповідь пройде в Туреччині, як і планувалося. Варто зазначити, що «Фенербахче» вийшов на поле у футболках із написом «Stop War». А УЄФА, як виняток, дозволив включити на стадіоні державний гімн України, після якого трибуни довго аплодували.

На гру в Польщі прибуло все керівництво «Фенербахче», включаючи президента клубу. Усі хотіли подивитися на оновлену команду під керівництвом Жорже Жезуша. Загалом враження залишилися скоріше позитивними. Майже всі новачки добре себе виявили, а Жорже Жезуш добре підготував команду до гри з «Динамо».

«Фенербахче» міг вигравати сьогодні, але команді не вистачило зіграності. Моменти для взяття воріт були, але реалізувати їх не вдалося. Втім є відчуття, що вдома «Фенербахче» зіграє ще краще та виконає завдання виходу до наступного раунду».

Sabah

«Динамо» - «Фенербахче»: огляд турецьких ЗМІ - изображение 3

«Тиха ніч у Польщі», - так назвали звіт про матч на сайті Sabah. Журналіст розповідає про те, що «Фенербахче» виглядав набагато краще, але не зміг використати свої моменти.

«Матч у Польщі завершився внічию 0:0. «Жовто-сині» чудово провели більшу частину матчу, але забити гол все-таки не змогли. Українці більшу частину зустрічі оборонялися, але не забували час від часу виходити у контратаки. Втім, українці все ж таки насамперед думали про те, як би не пропустити. Через це вони часом діяли надмірно брутально, наче провокуючи гравців «Фенербахче». На щастя, гості поводилися стримано і намагалися всю енергію витрачати на атаки.

Жорже Жезуш не став одразу вводити у гру всіх новачків, поступово оновлюючи команду. Тренер «Фенербахче» хотів посилити гру у другому таймі, і йому вдалося це зробити. Більшість новачків непогано себе виявили, але все-таки здобути перемогу не вдалося.

Після матчу настрій у двох тренерів був різний. Мірча Луческу залишився задоволеним результатом і сподівається, що його команда таки зможе пройти до наступного раунду. Жорже Жезуш сказав, що задоволений грою, але не результатом, оскільки його команда виглядала краще і мала вигравати. Проте тренер «Фенербахче» впевнений, що його команда зможе у Туреччині реалізувати перевагу та обіграти «Динамо».

Також Жезуш зазначив, що не всі новачки встигли адаптуватися до його вимог, тому команда набиратиме хід поступово, але при цьому ніхто не скасовував завдання виходу до наступного раунду Ліги чемпіонів».