Порушив домовленість щодо Маліновського та Караваєва. Панков назвав причину конфлікту із Шаблієм

Футбол України 21 Липня, 22:41 1122
Порушив домовленість щодо Маліновського та Караваєва. Панков назвав причину конфлікту із Шаблієм
Відомий український агент Олександр Панков відкрив деталі конфлікту зі своїм колегою по цеху Вадимом Шаблієм, який спочатку працював у його компанії.

«У нас була дзеркальна домовленість щодо Маліновського та Караваєва. Наші домовленості не стосувалися самих футболістів, ми говоримо про агентські гроші. Якщо цим футболістам знаходить клуб Вадим, він отримує 60% від агентських. 40% отримую я з Денисом Онищенком, якщо футболіста влаштовуємо ми – наші 60%.

За фактом – Маліновський пішов у «Гент», Шаблій сказав, що на цьому трансфері нічого не заробив. Потім прийшла «Аталанта», спочатку він обіцяв, що гроші зайдуть, але в якийсь момент перестав брати трубку. Це тривало півтора роки», – сказав Панков в інтерв'ю «Брутальний футбол».

Панков не знає точну суму, яку йому винен Шаблій. Бо йому невідомі деталі угоди – Шаблій отримав відсоток від суми трансферу або від зарплати футболіста, який це був відсоток. Сума може змінюватись від 400 до 800 тисяч євро.

Також Панков під час інтерв'ю розповів, що було багато ситуацій, коли Шаблій казав, що з футболістів він не брав грошей, а потім приходили ті футболісти і казали, що давали йому гроші.