«У Стамбулі шанси будуть такі ж, як у Лодзі...»

Динамо Київ 22 Липня, 13:11 2752
«У Стамбулі шанси будуть такі ж, як у Лодзі...» Фото: на фото зліва - Микола Несенюк
Відомий журналіст Микола Несенюк на своїй сторінці у Facebook поділився враженнями від матчу «Динамо» – «Фенербахче».

«Особисто я очікував набагато гіршого. Це той випадок, коли приємно помилитися. Накачаний мільйонними трансферами клуб із Стамбулу виявився не таким сильним, як видавався попервах. «Динамо», яке втратило з минулого сезону двох гравців основного складу і не зіграло з грудня минулого року жодного офіційного матчу, досить спокійно відбивало атаки «збитих льотчиків» на чолі із знаменитим колись Валенсією. Була поставлена задача не пропустити і вона була виконана.

Чи могло бути краще? Після гри у роздягальні всі сиділи мовчки – були незадоволені нічиєю із «Фенербахче». І це вселяє надію – значить команда не зробила того, що могла і хлопці самі це розуміють.

Ми не можемо бачити себе збоку. Тому я не розділяю розчарування футболістів і тренерів «Динамо». Бо насправді жоден із гравців команди не додав у порівнянні із минулим роком. Поки що. Очевидною є відсутність ігрової практики у цьому складі. Справжньої, а не тої що у дружніх благодійних матчах. І тому не вважаю результат незадовільним. У Стамбулі шанси будуть такі ж самі, що й у Лодзі. За тиждень буде непроста гра. Але тепер ми вже знаємо який той «Фенербахче». Для успіху «Динамо» окрім ігрової дисципліни та граничної самовіддачі, які ми побачили у Лодзі, потрібно буде ще трохи удачі.

Щодо атмосфери навколо матчу, то вона була не така, як зазвичай. Тисячі дві турків, яких у Лодзі виявилось дуже багато, плюс вдвічі більше українців були не із «фанатів». Те ж саме стосувалося поляків, які становили десь чверть публіки. Тому на трибунах і довкола арени все було very friendly. Мені сподобалось. Хоча б тому, що дозволило на дві години забути про війну. На жаль, лише на дві години…» – відзначив Несенюк.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!