Дібала зможе покинути «Рому» вже через рік – клуб прописав багаторівневу клаусулу, найбільше боячись «Інтера» та «Мілана»

Світовий футбол 22 Липня, 15:46 196
Дібала зможе покинути «Рому» вже через рік – клуб прописав багаторівневу клаусулу, найбільше боячись «Інтера» та «Мілана»
Нападник Роми Пауло Дібала залишив собі шляхи для втечі зі столиці Італії.

Перехід аргентинця в команду Жозе Моурінью для багатьох став несподіванкою. Дібалу чекали в більш статусному клубі. Схоже, й сам форвард готовий дати «вовкам» лише один шанс.

Рома розсекретила деталі контракту з 28-річним футболістом. Згідно з документом, Пауло вже наступного літа зможе покинути Рим. У деяких випадках сума відступних буде доволі символічною, як для гравця такого рівня.

Якщо поглянути на цифри, то стане очевидно, що Рома найбільше боїться зазіхань ломбардійських клубів. Клаусула для Інтера становить 35,5 млн євро, а для Мілана – 31,2. Іншим представникам чемпіонату Італії доведеться заплатити за Дибалу лише 21 мільйон, а клубам з інших країн – 22 мільйони.

Не забула Рома й про свого одвічного ворога. Лаціо став єдиним клубом, який не матиме можливості активувати клаусулу. Очевидно, що це іміджевий крок. Не виключено, що саме через наявність цього пункту документ, який зазвичай засекречують, став публічним. Тіфозі Роми таке мало б сподобатися.