Хачеріді відмовився переходити в «Рух» – агент пояснив, чому екс-динамівець закінчує з футболом

Футбол України 22 Липня, 16:19 509
Хачеріді відмовився переходити в «Рух» – агент пояснив, чому екс-динамівець закінчує з футболом
Колишній агент Євгена Хачеріді Олександр Панков проаналізував становище екс-гравця Динамо і збірної УКраїни.
«Що сталося з Хачеріді? Чи буде він ще грати у футбол? Я думаю, що, напевно, вже ні. Він – хороший хлопець, ми з ним добре попрацювали один рік. Але, я вважаю, що він просто не захотів продовжувати кар'єру ветераном.

Це не дуже просто. Коли ти звик бути в топі, а тобі потрібно йти на пониження – у грошах, умовах, рівні клубу та чемпіонату... А це доводиться робити рано чи пізно всім, тільки суперзіркам цього не треба робити.

Я знаю, що Хачеріді після Бреста хотів львівський Рух. Були розмови, вони спілкувалися, але Євген не захотів. Хоча я вважаю, що це була помилка. Я казав йому: «Женя, ти можеш піти туди, півтора року ще пограти, до 35-ти. Львів – гарне місто, Рух – проект, який динамічно розвивається». Круто, здорово, класно. Ну, він не захотів», – розповів Панков Брутальному футболу.


Нагадаємо, останнім клубом Хачеріді було Динамо Брест, а в офіційних матчах українець не грав з листопада 2020 року. Нещодавно 34-річний уродженець Мелітополя, який провів 51 матч за збірну України, натякнув на завершення професіональної кар'єри.