Шабанов і Петряк допомогли «Фехервару» розгромити «Габалу»

Футбол України 22 Липня, 16:55 574
Шабанов і Петряк допомогли «Фехервару» розгромити «Габалу» | 19-27
​«МОЛ Фехервар» впевнено стартував у Лізі конференцій. На своєму полі підопічні Міхаеля Бориса з рахунком 4:1 розгромили представника Азербайджану – «Габалу».

Матч для угорської команди розпочався невдало: на шістнадцятій хвилині господарі поля опинилися у ролі наздоганяючих, коли нападник «Габали» Рафаель з декількох метрів переграв голкіпера. Проте вже у середині першого тайму угорці відігралися, а по перерві забили у ворота суперника ще три м’ячі.

Свій внесок в успіх угорського клубу зробили й українські легіонери. Зокрема Артем Шабанов та Іван Петряк вийшли у стартовому складі команди. Центральний захисник відіграв весь матч, тоді як вінгер на 64-й хвилині поступився своїм місцем на полі Буду Зівзівадзе, влучний удар якого встановив остаточний рахунок зустрічі. Щодо Євгена Макаренка та Богдана Лєднєва, то вони обидва вийшли на заміну у другому таймі. Результативними діями українці не відзначилися.

«Фехервар» (Секешфехервар, Угорщина) - «Габала» (Азербайджан) 4:1
Голи: Кодро, 30, Рус, 66, Кодро, 74, Зівзівадзе, 90 - Рафаель, 16
«Фехервар»: Ковач, Рус, Серафімов, Шабанов, Фіола, Хайстер, Него, Петряк (Зівзівадзе, 64), Пінту (Лєднєв, 64), Кодро (Макаренко, 78), Дардаї (Бамгбоє, 78)
Тренер: Михаель Борис
«Габала»: Агаєв, Гіртімов (Ахмедов, 40), Мусаєв, Ісаєв, Руан, Абу Акель, Сілва, Мамедов (Хані, 72), Алімі, Мурадов (Сеферов, 80), Рафаель
Попередження: Петряк, 60 - Ісаєв, 45, Мусаєв, 68, Мусаєв, 86, Сеферов, 88
Вилучений: Мусаєв, 86