«Шахтар» врятувався від болючої поразки у дебютному матчі Йовічевіча

Футбол України 22 Липня, 21:59 1088
«Шахтар» врятувався від болючої поразки у дебютному матчі Йовічевіча | 19-27
Забили шість голів на двох.

Як і багато інших українських клубів, за останні п'ять місяців «Шахтар» сильно змінився. Можливо, навіть сильніше за всіх інших. Команду залишили і продовжують залишати легіонери, команду залишив головний тренер, який мав улітку 2023-го презентувати зовсім іншу команду. «Шахтар» знайшов заміну в особі Ігоря Йовічевіча, але з огляду на відхід головних кадрів (Тете, Патрік, Майкон, Марлон, Додо, Ісмаїлі, Соломон, Мораєс), питання всього одне - чого чекати від «нового Шахтаря»? І питання це довго буде актуальним.

Сьогодні гірники провели свій перший товариський матч під крилом нового наставника. І розпочали вони цей сам матч, скажімо так, жахливо. Голландська «Фортуна Сіттард» виглядала швидше та свіжіше і вже до 15-ї хвилини забила двічі. Все по ділу. «Шахтар» прокинувся лише ближче до перерви, спочатку відігравши один гол зусиллями Сікана, а після навіть зрівнявши рахунок - постарався Степаненко.

У перерві Йовічевіч провів 11 замін, що трохи освіжило гру і принесло тимчасові плоди - Очеретько після шикарного проходу вивів донеччан уперед. Щоправда, лише на чотири хвилини, оскільки незабаром Нослінг оформив дубль, встановивши остаточний рахунок - 3:3.

Йовічевіч починає з нічиї. Гольової нічиї. Дуже веселої нічиєї. І це лише початок.