Пеп Гвардіола: «Зінченка любили в «Сіті». Ми сумуємо»

Світовий футбол 23 Липня, 10:27 222
Пеп Гвардіола: «Зінченка любили в «Сіті». Ми сумуємо»
Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував трансферну діяльність клубу цього літа, зокрема перехід Олександра Зінченка в «Арсенал».
«Голанд та Альварес позитивно вплинуть на нашу гру. Поки що я такий схвильований і такий щасливий складом команди. Цього літа ми купили виняткових людей.

Ми забили багато голів у минулому сезоні, виграли Прем’єр-лігу і вийшли в півфінал Ліги чемпіонів. Ми були одними з найкращих в Європі за кількістю забитих голів.

Іноді ринок був для нас незвичним. Зазвичай ми команда, яка багато купувала і мало продавала. Цього літа з різних причин ми продаємо деяких гравців.

Іноді ти хочеш це зробити, але не можеш. Цього літа це сталося так швидко. Мова не тільки про гравців першої команди, а й академію та орендованих футболістів. Прийшли нові гравці, ми продовжуємо з ними.

Одна з речей, яку я намагаюся дізнатися, перш ніж купувати гравця, — чи хороший він хлопець. Мені не подобається працювати з неприємними хлопцями. Коли у вас в роздягальні хороша хімія, це коштує більше, ніж години тактики.

Але водночас ми сумуємо, оскільки Стерлінга, Жезуса та Зінченка любили в команді», - сказав Гвардіола.