Лемпард за Україну: легенда АПЛ підтримав ініціативу «Евертона» щодо біженців

Війна 23 Липня, 17:42 501
Лемпард за Україну: легенда АПЛ підтримав ініціативу «Евертона» щодо біженців
Головний тренер «Евертона» Френк Лемпард відреагував на ініціативу клубу у рамках підготовки до благодійного матчу проти київського Динамо.

«Іриски» докладають максимум зусиль, щоб українські сім'ї, які розмістилися у шести ліверпульських округах у рамках програми британського уряду Home For Ukraine, мали змогу відвідати гру на «Гудісон Парк».

Лемпард наголосив на важливості висвітлення гри проти Динамо, щоб допомогти потерпілим від російської агресії українцям:

«Ми раді співпрацювати з міськими радами, щоб надіслати це запрошення сім'ям українських біженців та їхнім господарям, які мешкають у Мерсісайді. Ми прагнемо зробити все можливе, щоб допомогти людям, які постраждали від жахливої війни в Україні», — наводить слова наставника Евертона Liverpool Echo.

Евертон із перших днів підтримує Україну. У березні власник клубу Фархад Моширі та голова правління Білл Кенрайт перерахували 250 000 фунтів на гуманітарну допомогу.

У останніх матчах минулого сезону футболісти Евертона виходили на поле з логотипом програми британського комітету з надзвичайних ситуацій Ukraine Humanitarian Appeal.

Нагадаємо, благодійний матч Евертон – Динамо в рамках ініціативи біло-синіх Match For Peace пройде у п'ятницю, 29 липня. Початок – 21:45.