Світовий футбол 23 Липня, 23:00 509
Захисник «Суонсі» забив курйозний гол у власні ворота – у Європі почалася «епідемія» схожих автоголів | 19-27
Оборона «Суонсі» продемонструвала гайд зі швидкого потрапляння в тренди соцмереж.

Товариський поєдинок між Чарльтоном і Суонсі мав дуже мало шансів бути поміченим нейтральними вболівальниками. Втім, захисник «лебедів» Гаррі Дарлінг вирішив додати перцю протистоянню.

Вже на 4-й хвилині він відкрив рахунок, однак жертвою Гарі став його ж голкіпер. Оборонець під тиском суперника у власному штрафному віддав пас назад, однак м'яч полетів точнісінько в дальній кут власних воріт. Цей гол виявився єдиним у першому таймі. На щастя для команди Дарлінга, гості зуміли перевернути хід зустрічі, здобувши вольову перемогу над Чарльтоном.

Дотепно, що це далеко не перший подібний автогол за останній тиждень. Схожим чином у матчі проти мексиканської Америки «відзначився» Ріс Джеймс. Захисник Данді Юнайтед – Чарлі Мелгрю – в поєдинку з Сандерлендом примудрився забити у власні ворота з центра поля, а в кваліфікації Ліги конференцій оборонець Осієка Дарко Неяшміч приголомшив власного голкіпера з 45-ти метрів.