«Евертон» роздає безкоштовні квитки для українських біженців на гру з «Динамо» – клуб Миколенка працює по всьому регіону

Динамо Київ 24 Липня, 15:44 341
«Евертон» роздає безкоштовні квитки для українських біженців на гру з «Динамо» – клуб Миколенка працює по всьому регіону
Евертон на своєму офіційному сайті повідомив, що надасть українським біженцям безкоштовні квитки на товариський матч проти київського Динамо.

Гра відбудеться 29 липня на Гудісон Парк.

«Іриски» співпрацюють одразу з шістьма радами Мерсисайду, щоб забезпечити безкоштовне запрошення сімей, які проживають у регіоні міста в рамках урядової програми «Дім для України». Зустріч пройде на Гудісон Парк 29 липня, причому її ініціатором виступили саме британці. Доходи від гри, включно з донатами вболівальників, підуть безпосередньо в гуманітарні благодійні організації, які підтримують Україну після вторгнення Росії.

«Ми прагнемо зробити все можливе, щоб допомогти людям, які постраждали від жахливої війни в Україні» , – заявив головний тренер «ірисок» Френк Лемпард.

Евертон вже допомагав нашому народу у боротьбі проти російського вторгення. В березні клуб Віталія Миколенка перерахував 250 тисяч фунтів стерлінгів на гуманітарну допомогу Україні.


Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!