Іван Яремчук: «Чекав від «Динамо» більшого…»

Динамо Київ 24 Липня, 21:27 335
Іван Яремчук: «Чекав від «Динамо» більшого…»
Іван Яремчук, легендарний екс-гравець «Динамо», заслужений майстер спорту, який був присутній на відбірному матчі ЛЧ «Динамо» - «Фенербахче», дав свій коментар FootBoom.
- Чекав побачити гру Ліги чемпіонів, в якій рідне «Динамо» мало завдання досягти переможного результату, а побачив гру з нашого боку, яку грою рівня ЛЧ можна назвати лише з натяжкою.

Те, що підопічні Мірчі Луческу багато місяців не проводили офіційних поєдинків, не вважаю за виправдання. Адже команда тренувалася, було багато контрольних матчів. Склад не зазнав серйозної ротації, а футболісти грають пліч-о-пліч не один рік і зіграні.

На жаль, на полі я не побачив злагодженої командної гри у виконанні динамівців. Більшого в індивідуальному плані чекав від Циганкова, Вербича, Кендзери, Бесід іна… Вони на чолі з капітаном команди Сидорчуком мали
взяти на себе відповідальність, діяти сміливіше, але цього не проглядалося, як наслідок, кульгала і командна гра.

Думаю, що кожен гравець після першої гри з «Фенербахче» може пред'явити претензії. Важливо у поєдинку у відповідь у Стамбулі продемонструвати готовність викладатися в кожній мікродуелі, не поступатися у боротьбі, битися за кожен м'яч, за тренера, за престиж клубу.

Хочу побажати нашим хлопцям провести роботу над помилками, покращити гру, довести, що «Динамо» не випадковий гість у найпрестижнішому клубному турнірі Європи та пройти «Фенербахче». Переконаний, що турецький суперник киянам по зубах.