«Мілан» збільшив пропозицію за зіркового одноклубника Соболя – його мама вже шукає дім у Італії

Світовий футбол 24 Липня, 22:18 483
«Мілан» збільшив пропозицію за зіркового одноклубника Соболя – його мама вже шукає дім у Італії
«Брюгге» намагається витягнути з «Мілана» якомога найбільше коштів за Шарля Де Кетеларе й може не погодитись на пропозицію італійців.

«Мілан» не здається у боротьбі за Шарля Де Кетеларе. Згідно з інформацією Sport Mediaset, керівництво «россонері» після довгих перемовин вирішило збільшити пропозицію.

«Брюгге» хотів продати Де Кетеларе за 37 мільйонів у «Лідс Юнайтед», однак перемовини зірвалися через бажання гравця перейти в «Мілан». Тим не менш, бельгійці продовжують вимагати за Шарля не менше 35 мільйонів євро, не враховуючи бонусів. Італійці, своєю чергою, наполягали на сумі в 30 млн плюс 2 млн у вигляді бонусів.

«Мілан» стояв на своєму до кінця тижня, але позиція «Брюгге» залишилась непохитною. Між тим, Де Кетеларе залишається головною трансферною ціллю чемпіонів Італії, а крім того на клуб тисне відсутність новачків (за виключенням Дівока Оріджі). В таких умовах «россонері» наважились покращити пропозицію за Шарля. Тепер ломбардійці готові заплатити до 33 мільйонів євро, включно з бонусами, а також гарантувати 10 відсотків від наступного продажу півзахисника.

Сам Де Кетеларе марить «Міланом». Джанлука Ді Марціо навіть заявив, що матір Шарля вже підшукує домівку в місті, однак керівництво «Брюгге» запевняє, що ситуація по трансферу залишається важкою. При цьому футболіста не внесли у заявку на перший тур чемпіонату Бельгії.