Олександр Призетко: «Чемпіонат потрібен, усім уже дуже хочеться грати, але, звісно, ​​всіх хвилює безпека»

Футбол України 25 Липня, 12:38 194
Олександр Призетко: «Чемпіонат потрібен, усім уже дуже хочеться грати, але, звісно, ​​всіх хвилює безпека»
​У першій частині минулого сезону «Металіст» був головним претендентом на вихід до Прем'єр-ліги.

Але 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України, відповідно, за таких умов першість було зупинено, пише zbirna.com.

При цьому харків'яни, як і багато інших українських команд, недорахувалися якісних легіонерів. Пішов із Металіста і наставник Олександр Кучер. Замість нього головним тренером призначили Олександра Призетка, але оскільки спеціаліст не мав PRO-диплома в.о. головного тренера став Олег Ратій. Втім, це не заважає Олександру ПРИЗЕТКУ виконувати свої функції, поки команда готується до сезону в Туреччині.

— Олександре Сергійовичу, спочатку головним тренером Металіста призначили вас, а за добуОлега Ратія. Як розподілятимуться обов'язки у тренерському штабі харків'ян?

— На сьогодні я треную команду зі своїм тренерським штабом. У мене з Олегом Ратієм гарні стосунки, тому нам буде не складно розподілити обов'язки.

А щодо PRO-диплома, то я мав спроби піти вчитися, але в ситуацію втрутився коронавірус і ці плани були порушені. Надто я працював у команді не головним тренером і мені це не заважало. Зараз група вже набрано, тому мені доведеться чекати наступного заходу.

До я кого часу команда буду працювати в Туреччині?

— Найближчий тиждень ми тренуватимемося тут, а керівництво клубу вирішить, як бути далі. Нині такий час, що особливо загадувати не хочеться.

— Металіст, який візьме старт у Прем`єр-лізі, останнім часом дуже змінився. Це пов'язано насамперед із війною чи з фінансовим становищем?

— Не маю сумніву, що це пов'язано з війною в Україні. Фінансове становище, наскільки я знаю, у Металіста нормальне.

— Ви сьогодні провели спаринг із Денізліспором. Ще ігри будуть?

— Як мінімум, один контрольний поєдинок ще відбудеться. Його дата, можливо, 27-го чи 28 липня.

— Наразі багато розмов про доцільність проведення чемпіонату. Яка ваша думка?

— На це запитання однозначно дуже важко відповісти. Чемпіонат потрібен, усім уже дуже хочеться грати, але, звісно, всіх хвилює безпека. Думаю, відповідь на це питання краще знають військові люди. Якщо вирішать, що турнір стартує, Металіст готовий грати.

— Зважаючи на великі зміни у складі Металіста, які цілі стоятимуть перед командою в новому сезоні?

— Ми поки що не обговорювали цілі, оскільки ще триває формування колективу. Клуб підписує футболістів, але вони поки що всі перебувають в Україні. У цьому є певні складнощі. Мені необхідно побачити всю команду і вже від цього відштовхуватися. Надто такі питання зазвичай обговорюються перед самим стартом сезону.


Сергій ДЕМ'ЯНЧУК