Сергій Пучков: «Багато команд гратиме не вдома. Це вирівнює шанси суперників на успіх»

Футбол України 26 Липня, 17:15 221
Сергій Пучков: «Багато команд гратиме не вдома. Це вирівнює шанси суперників на успіх»
Незважаючи на вторгнення росії в Україну, яке розпочалося 24 лютого і триває досі, наша країна намагається жити.

Це стосується й футболу. У червні на полях Європи грали збірні України, а зараз вітчизняні клуби почали готуватись до нового сезону, старт якого заплановано на 20 серпня.

Про перспективи змагань в УПЛ та конкуренцію в ній сайт zbirna.com поговорив з авторитетними українськими фахівцями, поставивши їм кілька актуальних питань. Взяв участь у нашому опитуванні заслужений тренер України Сергій Пучков.

— На вашу думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— На це запитання дуже складно відповісти, оскільки в країні йде війна. Але є велика надія на наших воїнів, від яких залежить наша безпека. Нині важливо стартувати, а далі буде видно. Принаймні хочеться знову бачити футбол на наших стадіонах. Нехай це буде поки що й західна Україна, але сам факт поновлення змагань обнадіює.

— Чи може майбутній сезон стати найнепередбачуванішим за часи незалежності?

— Цілком можливо, адже багато команд гратиме не вдома, нехай навіть уболівальників поки що не допускають на трибуни, свій стадіон є свій стадіон. До того ж багато колективів втратило кваліфікованих виконавців, що певною мірою вирівнює шанси команд на успіх.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв'язку із нинішньою ситуацією в країні?

— Те, що рівень змагань просяде, це беззаперечно. До того ж, не факт, що у психологічному плані всі гравці будуть готові думати лише про футбол. У багатьох родини, за які футболісти переживатимуть. Провокації можуть статися будь-якої миті. І я вже сказав, що з України виїхало багато сильних виконавців, насамперед це стосується іноземців. Але нічого. Нам нічого не залишається, окрім як вірити в краще.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК