Мова про Андрія Ярмоленко, який міг опинитися у київському «Динамо», але зробив вибір на користь власної безпеки та сім’ї. Ігор Суркіс в свою чергу висловив думку, що рано чи пізно Ярмоленко повернеться до клубу чи то гравцем, чи то тренером.
А поки Андрій у спекотних Еміратах заробляє собі на старість, ми згадаємо тих, хто повертався до «Динамо» у якості гравця.
Андрій Шевченко
Період в команді після повернення: 2009-2012 рр.
Статистика: 83 матчів, 30 гол, 17 результативних передач
До «Динамо» Шева повертався вже як Андрій Миколайович. Мало хто вірив у реальність трансферу з «Челсі» назад до Києва, через питання з фінансами, але все вдалось владнати. Разом з рідною командою Шевченко так і не зміг стати чемпіоном країни, тоді в УПЛ домінував «Шахтар» епохи Луческу.
З гарних спогадів: шедевральний гол в ворота гірників на стадіоні «Динамо» та домашній матч Ліги Європи з «Манчестер Сіті». Був і шикарний гол, добре знайомому для Андрія, «Інтеру» у Лізі Чемпіонів, а лідерські навички дозволяли заспокоювати молодих та гарячих Гармаша з Хачеріді.
Повернення до «Динамо» було успішним, побутувала думка, що Шевченко міг ще пограти сезон, а то й два, але рішення про завершення кар'єри було прийняте заздалегідь. Після Євро-2012 Андрій Миколайович закінчив з футболом, а вже через 4 роки повернувся у якості тренера збірної України.
Олег Гусєв
Період в команді після повернення: 2017-2018 рр.
Статистика: 5 матчів, 0 гол, 1 результативних передач
Олегу Анатолійовичу вдалося красиво попрощатися з рідним клубом. В цьому є і заслуга Хацкевича, який повернув його після незрозумілого «не продовження» контракту за часів каденції Реброва. Після повернення Олег Анатолійович взяв на себе функції головного у роздягальні та був одним з найбільших авторитетів у «Динамо». Прощальний матч провів на рідному стадіоні імені Лобановського у дербі з «Шахтарем», яке завершилося перемогою киян.
Сергій Ребров
Період в команді після повернення: 2005-2008 рр.
Статистика: 77 матчів, 24 гол, 8 результативних передач
Ребров повернувся до Києва у якості вільного агента та швидко нагадав київській публіці, яким класним футболістом він був раніше. Встиг стати найкращим бомбардиром та першим за системою гол+пас. Визнавався найкращим гравцем чемпіонату України та отримав капітанську пов’язку.
В сезоні 2007/08 став отримувати менше ігрової практики та різко здав у якості гри (вік давався в знаки). Ходили навіть чутки про ймовірний перехід до лав київського «Арсеналу», але Ребров обрав казанський «Рубін», який тоді очолював Курбан Бердиєв.
Олександр Алієв
Період в команді після повернення: 2011-2013 рр.
Статистика: 48 матчів, 5 гол, 7 результативних передач
Спочатку разом з ЮрПаличем Сьоміним Алієв пішов з «Динамо» до «Локомотива», а потім разом з ним здійснив ту ж саму процедуру, але в зворотному напрямку. Алієв показував непоганий рівень футболу, але потім програв конкуренцію за місце в старті зірковим новачкам. Конкурувати з Велозу, Кранчаром та іншими гравцями півзахисту було дедалі складніше. До «Динамо» повернувся гравець профайлу Алієва – Андрій Богданов, тому місця для Олександра ставало все менше.
На Алієва чекала оренда до «Дніпра», а після вже остаточне «прощавай» на адресу «Динамо».
Денис Бойко
Період в команді після повернення: 2018-н.ч.
Статистика: 69 матчів, 40 сухих матчів
Денис повернувся до «Динамо» не в найкращій своїй формі, але був дуже потрібен команді, через кризу з воротарською позицією. З першого ж матчу Бойко став основним в клубі та потрохи повертав впевненість у власних силах. Видав не мало блискучих матчів, де ловив кураж та грав на 0. Взяти хоча б домашню гру у кваліфікації до Ліги чемпіонів з «Аяксом». Можна згадати і відбиті пенальті, а їх було немало.
Останні два сезони перебуває в «Динамо» у якості другого воротаря, поступаючись місцем основному голкіперу збірної Георгію Бущану. В моменти, коли потрібно було підмінити першого номера «Динамо» Бойко робив це якісно, але все одно не зміг повернути собі місце в основі. В спину Бойка вже дихає молодий та перспективний Руслан Нещерет, але навряд чи Денис зараз задумується над тим, щоб змінити клуб задля більшої ігрової практики.
Руслан Ротань
Період в команді після повернення: 2018 р.
Статистика: 10 матчів, 0 гол, 0 результативних передач
Ротань не є вихованцем «Динамо», але встиг пограти за них у період з 2005 до 2008. Тоді це був молодий та перспективний півзахисник, який тільки починав свій великий футбольний шлях. Повертався ж до Києву вже Русланом Петровичем, живою легендою українського футболу. В «Динамо» його запросили не для підсилення саме основного складу, а як і у випадку з Гусєвим для роздягальні там під молодих гравців академії киян. Вже тоді Ротань походив більше на граючого тренера. Вже в жовтні 2018 Руслан Петрович став помічником Шевчука в донецькому «Олімпіку», а пізніше очолив молодіжну збірну України, де працює по цей час.
Микола Морозюк
Період в команді після повернення: 2015-2019 рр.
Статистика: 99 матчів, 9 голів, 23 результативних передач
Період після повернення в «Динамо» для Морозюка став великим шансом заявити про себе на рівні збірної. Сам гравець цим шансом скористався почав викликатися до головної команди країни. У клубі ставав все більшим авторитетом та навіть отримав капітанську пов’язку. Морозюк здебільшого грав на загострення, а через це досить часто у нього виникали проблеми в обороні. Таким Микола і запам’ятався: гарний дальній удар, відмінне виконання стандартних положень, але ненадійна гра у захисті.
Не варто забувати і про скандальні повернення Ващука зі «Спартака» та Рибки з «Шахтаря». Вище згадував про повернення Андрія Богданова до рідної команди. На жаль, закріпится в «Динамо» не вийшло навіть з другої спроби. Зовсім нещодавно було комічне повернення Кравця. Артем повернувся до Києва, дав інтерв'ю, де сказав, що дуже сумував за «Динамо» і хоче грати за рідну команду, а вже після однієї гри покинув клуб та поїхав назад до турецького чемпіонату.
Владислав Омельченко
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!