Як обрати волейбольний м'яч без помилок?

Світовий футбол 27 Липня, 19:14 211
Як обрати волейбольний м'яч без помилок?
Все про волейбольні м'ячі в Україні.

Якщо ви бажаєте отримати максимум задоволення від активної гри, тоді вам потрібно купити правильний волейбольний м'яч. Це найголовніший та по суті, єдиний інвентар, який потрібен для цієї гри.

Характеристики волейбольного м'яча та яку роль він відіграє у грі?

Тільки м'ячем користуються гравці, а тому саме він впливає на інтерес та тривалість спортивної активності. Крім того, саме волейбол вважається однією із найпопулярніших спортивних ігор. Вона знайома майже кожному, до того ж в неї можна грати не лише на відкритих, але й на закритих майданчиках (але лише за умови, що гравці знають, як обрати правильний волейбольний м'яч).

Абсолютно весь інвентар можна чітко розділити на 2 основні типи:

  • професійні. Призначені для тренувань професійних волейболістів. Виготовляються лише із дотриманням найсуворіших технічних стандартів. Моделі для класичних занять повинні мати коло близько 67 см та важити до 280 г, а для пляжних тренувань коло становить 66 см ііз тиском до 0,225 кг/см 2. При цьому пляжні моделі можуть мати досить яскраве забарвлення;
  • аматорські. Підходять для звичайних гравців. Аксесуари м'якші, а також досить дешеві та виготовляються без чіткого дотримання спеціальних спортивних стандартів. Додатково можуть бути різноманітних розмірів, будь-якого кольору та з практично будь-якою текстурою чи зшивки.

Критерії вибору якісного інвентаря

Для того, аби обрати кращу модель, також слід враховувати:

  • тип. В залежності від техніки виготовлення, вони бувають шитими або клеєними. Шити виробляються із натуральної/синтетичної шкіри. Спочатку шиється «чохол», який надалі надягають на камеру. А клеєні більш складні, адже спершу основу обмотують спеціальним армованим каркасом, до якого потім приклеюють готове зовнішнє покриття. Подібні вироби дуже стійкі до інтенсивного використання, та все ж вони не дуже полюбляють різкі перепади температурного режиму чи сонячні промені;
  • бренд. Аби обрати кращу модель від брендового виробника, а не звичайну китайську підробку, потрібно орієнтуватися на ціну. Наприклад, Lamborghini/BMW не буде коштуват на рівні Лади. А тому вироби, з логотипами Molten/Wilson не можуть коштувати лише 100 гривень. Крім того, усі всі відомі компанії відрізняються своїми унікальними особливостями. Наприклад, колір, а також спосіб маркування чи унікальна упаковка.

Майданчик також відіграє важливу роль. Так, для звичайної активності у спортивних залах краще обирати традиційні клеєні моделі, які мають щільне синтетичне покриття. В даному випадку, їх неприязнь до прямих сонячних променів/різких перепадів температурного режиму не має значення. А для тренувань на свіжому повітрі краще обирати товари, які мають шкірне покриття. Вони не набагато важчі, але завдяки цьому будуть більш стійкими навіть до сильного вітру.

Не варто забувати, що спортивні товари для пляжного відпочинку мають бути максимально водостійкими та додатково вкритими мікрофіброю. Останній критерій потрібен для того, аби інвентар не деформувався через високий рівень вологості, прямого сонячного світла чи перепадів температур. Додатково необхідно пам'ятати, що для закритих майданчиків краще підходять товари з однотонним забарвленням. А для повністю відкритих просторів необхідно триколірне та максимально яскраве забарвлення. Воно повинно виділятися на тлі літнього неба, зелені чи піску.

Обрати якісну модель не важко, однак не потрібно забувати про виробника. Хороша репутація компанії буде свідчити про надійність товару та його довгий експлуатаційний срок. До того ж, саме якісна модель допоможе досягти добрих результатів у популярній грі навіть не професійним гравцям.

Статья создана по материалам сайта Zakupka.com.