Футбол України 27 Липня, 22:37 3208
«Ворскла» скандально програла АІКу та вилетіла з Ліги конференцій – долю протистояння вирішив гол-фантом | 19-27
Полтавська «Ворскла» у матчі-відповіді 2-го раунду Ліги конференцій поступилася шведському АІКу (0:2) та покинула турнір.

Перший матч між цими командами завершився сенсаційною перемогою підопічних Скрипника (3:2), тож АІК за підтримки 14-и тисяч власних фанів вирішив не відкладати справу у довгий ящик. Шведи розпочали значно активніше, проте декілька стартових кросів від господарів виявилися легкою здобиччю для Різника.

Полтавці вимагали пенальті на 6-й хвилині. Степанюк впав у боротьбі з захисником, та рефері не наважився призначати ранній пенальті. Перший же по-справжньому небезпечний момент виник на 15-й хвилині: Гвідетті вистрибнув на побачення з Різником, але не зумів переграти нашого кіпера ударом у ближній кут. Дмитро ефетно відбив сферу ногою.

Ворскла теж не відсиджувалася в обороні. Ба більше, за підсумками стартових 45-и хвилин «зелено-білі» перестріляли шведів за кількістю ударів (9-8) та влучаннями у рамку (6-3). Найкращий шанс забити був у Тілля, проте кіпер дивом зреагував. АІК, щоправда, діяв гостріше на завершальній стадії. Бйонстрьом, зокрема, вийшов віч-на-віч з Різником, але пробив повз праву стійку.

На жаль, Ворскла отримала прикрий гол у роздягальню. Мендес другим темпом пробив під дальню стійку метрів з 15-и. Схоже не обійшлося без рикошету. Хай там що, а на перерву команда Скрипника з мінімальним відставанням у рахунку.

У другій половині АІК більше контролював м'яч і гостріше атакував. Різнику знову довелося попрацювати після ефектного «парашута» від Стефанеллі. Той же аргентинець згодом втратив розкішний момент, пробиваючи впритул. У діях полтавців бракувало інтенсивності, все частіше з'являлися розриви між лініями та необов'язкові втрати. 3:3 за сумою 180-и хвилин і додатковий час.

У першому екстра-таймі Ворскла виглядала навіть переконливіше за господарів, а Степанюк дивом не забив з кількох метрів. Натомість після короткої перерви «зелено-білі» пропустили скандальний м'яч, який визначив долю протистояння. Різник кінчиками пальців, здавалось, дістав м'яча на лінії воріт після удару Бйонстрьома, проте сербський рефері показав на центр поля. Жоден повтор з різних ракурсів так і не довів правильність цього рішення.

У підсумку команда Скрипника поступилася 0:2 (3:4 за сумою двох матчів) та припинила боротьбу в Лізі конференцій УЄФА.