Динамо Київ 27 Липня, 22:42 9277
«Динамо» в овертаймі дотисло «Фенербахче» у феєричному матчі ЛЧ з вилученням та відбитиним Бущаном пенальті | 19-27
Київське «Динамо» пробилося до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Раунд 2

Фенербахче (Туреччина) – Динамо (Україна) – 1:2 (перший матч – 0:0)

• Гол: Буяльський, 57, Караваєв, 114 – Салай, 89

Вилучення: Юкшек, 54

Нереалізований пенальті: Валенсія, 70

Поєдинок розпочався для киян дуже непросто. Турки зі старту захопили ініціативу та вже на 10-й хвилині відкрили рахунок. На щастя для динамівців, арбітр зафіксував порушення проти Забарного і не зарахував взяття воріт.

Невдовзі Кахведжі поцілив у стійку зі штрафного, а Кінг не зміг реалізувати вихід практично сам на сам з Бущаном. Господарі продовжували домінувати, доки все не змінив Віталій Буяльський.

На 54-й за фол на ньому Юкшек отримав другу жовту картку і покинув поле. А через кілька хвилин сам Буяльський скористався чисельною перевагою, з передачі Кендзьори вивівши Динамо уперед.

Лаври головного героя Динамо Віталію довелося ділити з Георгієм Бущаном. Рефері призначив пенальті за фол Попова на Валенсії. Еннер сам взявся виконувати одинадцятиметровий, проте не зміг переграти Бущана, який ефектно парирував удар коліном.

До завершення матчу Георгій встиг ще кілька разів врятувати ворота «біло-синіх», але не дотягнувся до м’яча на 89-й хвилині, коли Салай відзначався після кутового. Цей гол дозволив туркам перевести гру в додатковий час.

В овертаймі підопічні Мірчі Луческу не раз були близькими до успіху, зокрема, Шепелєв та Забарний поцілили у стійки. Таки вирвати перемогу на 114-й хвилині вдалося Караваєву, який, за іронією долі, свого часу встиг пограти у Фенербахче.

У третьому кваліфікаційному раунді динамівці зіграють з австрійським Штурмом. Поєдинки відбудуться вже на початку серпня.