Тренер «Фенербахче»: «Динамо» грає однією командою п'ять років»

Динамо Київ 28 Липня, 10:32 2356
Тренер «Фенербахче»: «Динамо» грає однією командою п'ять років»
Жорже Жезуш – про поразку від «Динамо» Київ.
«Фенербахче» добре грав до перерви. У нас було 7 ударів, у суперника – 0. Але потім трапилася червона картка Ісмаїла. Після неї наша команда втратила організацію, структуру, порушився баланс і, як наслідок, суперник забив.

Мої хлопці боролися та зберігали настрій навіть після того, як Валенсія не забив пенальті. Звісно, зараз ніякої радості немає, але вони повинні йти з високо піднятими головами. Вони билися до кінця, просто наших фізичних можливостей не вистачило на додатковий час. Важко бігати ще 30 хвилин без одного гравця. Та червона картка – вирішальний фактор.

Ну і давайте не забувати, що ми грали проти дуже гарної команди. Можливо, ви не дуже добре знаєте київське «Динамо», але це справді чудова команда, непростий суперник.

Не люблю багато говорити про суддів, але вважаю скасований гол Кінга нормальним. Також червона Ісмаїлу – дуже різке рішення. Він молодий хлопець, дебютант ЛЧ, як і багато хто в нас. Разом ми тренуємось п'ять тижнів, а наш суперник грає однією командою п'ять років. Це й призвело до поразки».