«Фенербахче» - «Динамо»: оцінки матчу

Динамо Київ 28 Липня, 11:17 1424
«Фенербахче» - «Динамо»: оцінки матчу | 19-27
Київське «Динамо» у додатковий час дотиснуло «Фенербахче» і пройшло далі у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Дуже важко оцінювати гравців після такого матчу. З одного боку можна виділити героїв зустрічі, а з іншого - дуже багато гравців просто випали, були непомітні на полі.

Бущан. Оцінка 9.0.

Ось такі матчі входять в історію і надовго залишаються у головах і серцях уболівальників. Георгій справжній герой матчу, який витягнув пару мертвих мячів, парирував пенальті і був справжнім лідером, який своїми сейвами надихав команду і залишав надію на успіх. Так, під час єдиного пропущеного голу є його вина, але хто зараз буде це згадувати? Це матч імені Георгія Бущана! Так тримати. Найкращий футболіст матчу отримує заслужену оцінку.

Забарний оцінка 6.0, Попов оцінка 5.0.

Я дуже не задоволений нашим захистом, особливо Денисом. У першому матчі центральні захисники зіграли більш продуктивно і не давали так багато шансів пробити. Вчора ж був просто жах, мало того, що других поверх програвали занадтно часто, ще й позиційно грали невдало. Момент с пенальті був показовим, довга передача летіла секунд 5 і наш захист просто спостерігав, як гравець Фенербахче зупиняє складний мяч, входить в штрафну і лише в останній момент Попов фолить. Не здивуюсь, якщо проти Штурма Сирота з Забарним у парі вийде. Ілля сподобався більше, він мав 2 класних шанси забити, але у першому випадку не влучив з 10 метрів, а потім пробив у стійку головою.

Фенербахче — Динамо Київ. Наші оцінки — football.ua

Дубінчак. Оцінка 6.5.

Владислав прекрасно готовий фізично. Його підключення навіть в додатковий час несли загрозу. На його рахунку два удари, один з яких був прям дуже гострим. Дубінчак відіграв 105 хвилин. Так, в захисті було важко, всіх у перші 45 хвилин «возили», але коли турки стомились і їх стало на одного менше, вже стало простіше і Влад почав діяти впевненіше.

Кенджора. Оцінка 7.0.

Томаш відіграв у своєму стилі. Був більше заточений на гру у захисті і варто відзначити, що відіграв добре. В атаці ж його підключення нарешті принесли плоди, Кенджора наче справжній професор розібрався у моменті з голом Буяльського, обіграв захисника і покотив під удар Віталію, який забив перший гол.

Сидорчук. Оцінка 5.5

Дуже важко було Сергію у опорній зоні, атаки турків шли одна за одною і у першу годину зустрічі мало що виходило у нас. Особливо не був помітний на чужій половині поля, а ось у моменті з голом Салая є до нього питання. Я не буду стверджувати, що саме Сидорчук повинен був грати з захисником, але під час подачі він стояв поруч і просто залишився на місці і спостерігав, як гравець турків забиває.

Шапаренко. Оцінка 6.0

До вилучення наш центр поля був розтоптаний турками і таке враження було, що ніякого відпору ми не можемо дати. Після вилучення і у додатковий час Шапаренко вже став помітнішим, стало більше простору і наші атакі пішли через Миколу, який добре їх розганяв. Хотілося б більше загострень від такого креативного гравця, але у такій ситуації проявити себе було неймовірно складно.

Буяльський. Оцінка 7.5

Буяльський не був помітний на полі особливо, але він вибухнув на 5 хвилин, заробив на собі вилучення і забив гол. Його замінили на 68-й хвилині. Як то кажуть: «Мавр зробив свою справу, мавр може йти».

Вербич. Оцінка 6.0.

Беньямін дуже старався, заробив на собі багато фолів, але гра не зовсім клеїлась. Плюс отримав пошкодження і його замінили ще у першому таймі.

Циганков. Оцінка 6.5

Віктор змарнував єдиний шанс команди у першому таймі коли вийшов майже віч на віч з голкіпером. У другомі таймі та у додатковий час був дуже помітний, але йому знову давали мало простору. Він одного разу отримав передачу у штрафному, на нього відразу налетіли гравці Фенера і Віктор пробив прямо у руки кіперу.

Бєсєдін. Оцінка 5.0

Слабко відіграв наш єдиний форвард. Не чіплявся, не вигравав боротьбу і заміна читалась ще у перерві, але Луческу чекав до 68 хвилини і випустив на вістря атаки Гармаша, який відіграв куди більш активно і продуктивно.

Заміни:

Ванат, Шепелєв, Гармаш. Оцінки 6.0

Ці три футболісти отримали багато ігрового часу. Ванат відіграв більше години, а Гармаш та Шепелєв по 50 хвилин приблизно. Кожен з цих футболістів мав шанс, щоб забити. Владислав виходив віч на віч з голкіпером, але пробив прямо у суперника. Шепелєв класно в додатковий час розібрався з захисником і пробив у стійку, ну а Гармаш міг на останніх хвилинах основного часу вирвати перемогу, однак з вигідної позиції пробив повз ворота. Гра не видатна, але кожен з них гру підсилив, тож каші не зіпсували точно.

Фенербахче – Динамо Киев. 1:2. Караваев отомстил – Видео победного гола  украинской команды ᐉ UA-Футбол