Світовий футбол 28 Липня, 12:24 624
Ракицький дебютував за турецький клуб у матчі з «Наполі» – долучився до гольових моментів обох команд | 19-27
«Адана Демірспор» та «Наполі» зустрілися в рамках контрольного спарингу.

Товариський матч

Наполі – Адана Демірспор – 2:2

• Голи: Лосано, 56, 90+4 – Балотеллі, 74 (п), Сарі, 88 (п)

Перший тайм був за італійцями, які навіть зуміли забити, проте взяття воріт було скасовано через офсайд. По перерві відзначитися все ж вдалося – Лосано вивів Наполі вперед.

Маріо Балотеллі вдало реалізував пенальті та зрівняв рахунок у зустрічі. Ярослав Ракицький, для якого це був дебютний матч, долучився до наступного гольового моменту. Розкішна діагональ захисника допомогла організувати ще один пенальті у ворота Наполі.

Проте втримати перемогу туркам не вдалося. Українець став одним із винуватців ситуації, адже не зміг вдало заблокувати удар Лосано.