Що говорили українські експерти після перемоги «Динамо» над «Фенербахче»

Динамо Київ 28 Липня, 12:59 1256
Що говорили українські експерти після перемоги «Динамо» над «Фенербахче»
Ми зібрали висловлювання відомих вітчизняних журналістів і футбольних експертів за підсумками поєдинку «Динамо» - «Фенербахче».

Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов:

«З перемогою! Додатковий час - шикарний! Це говорить про те, що фізично команда добре готова, вже точно краще за турків. Молодці!».

Ґлавред журналу «Футбол» Артем Франков:

«Молодці! Вибачте за одеський акцент, але Луческу таки знає деяких чарівних слів…»

Зразкова реалізація чисельної переваги. Вівчаренко - Караваєв! Забираємо назад всі сказані на фарт гидоти))) і готуємося до Штурму».

Румунський журналіст Емануель Рошу:

«76-річний Луческу вийшов до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з «Динамо» після перемоги над «Фенербахче». Дивовижно. Далі «Штурм».

Колишній гравець та тренер «Динамо» Йожеф Сабо для нашого сайту:

«Фенербахче» набагато слабше за «Динамо». Цю команду динамівці повинні були перегравати. На сьогодні - це слабка команда. Вони не розуміють один одного, дуже багато помилок в передачах. Немає відпрацьованої атаки - є тільки масовий набіг. Я помилявся, коли думав, що «Фенербахче» є командою, яка може показати гру. Вони не показали абсолютно нічого. Кияни виграли закономірно. Гравці «Фенербахче» не розуміють один одного. Крім одного моменту, де добре зіграв Бущан, нічого не створили. «Динамо» виглядало набагато краще - у Циганкова було два моменти, Забарний теж міг забивати».

Олег Федорчук ексклюзивно для FanDay.net:

По-перше, звичайно ж, спрацювало те, що кияни були у чисельній більшості. По-друге, на Фенер тиснув фактор свого поля. Рахунок змушував їх за своїх уболівальників розкриватися, ну а для «Динамо» тільки це й треба було. Звичайно, не можна нам бути в полоні ілюзій – це був непростий бій, виграний за рахунок старанності, терпіння та самовідданості. Сумарна статистика двох матчів показує прірву у кількості ударів, проведених атак, xG. Тож треба й надалі не відходити від гранично обережного виконання тренерської тактики.

Інакше буде прикро, пройшовши такого висококласного суперника, як «Фенербахче», вилетіти від «Штурму».

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло:

«Концентрація, організація, дисципліна - б'є клас. Тільки так треба грати проти складного суперника. Динамівці впоралися і це здорово. Бущан, на мій погляд, герой матчу, та й усі хлопці віддали всі сили. З Перемогою всіх нас. Це не гріх і відсвяткувати».

Екс-півзахисник Дніпра та Металіста Олег Шелаєв для Sportarena:

Якщо до матчів із турецькою командою звучали відмовки про недостатню готовність команди, то зараз до групи Ліги чемпіонів потрібно пройти двох суперників. Перемога додала впевненості футболістам та тренерському штабу. Необхідну дозу адреналіну наші хлопці отримали і це найголовніше.

Назву трьох хлопців, хто зробив найбільший внесок у цю перемогу: Георгій Бущан, Віктор Циганков та Микола Шапаренка.