Суддівський аналіз поєдинку «Фенербахче» - «Динамо»

Динамо Київ 28 Липня, 15:00 4690
Суддівський аналіз поєдинку «Фенербахче» - «Динамо» | 19-27
Суддівський експерт, ексарбітр ФІФА Мирослав Ступар оцінив рівень суддівства італійця Массімо Іратті в матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між «Фенербахче» та «Динамо».

Нагадаємо, що поєдинок закінчився перемогою української команди 2:1. У матчі було вилучення, пенальті та понад десять попереджень гравцям обох команд.

«За великим рахунком, Массімо Іратті значного досвідчу роботи на таких матчах не має. Адже він раніше в основному працював арбітром VAR – на ЧС-2018, Євро-2020. Він – один з найкращих у цій категорії, але найкращим він був і у звітній грі між «Фенербахче» та «Динамо», - каже Мирослав Іванович.
«Принципово та однаково підходив до обох команд, починаючи з 9-ої хвилини, коли Рінг забив гол, але перед тим було порушення правил проти захисника «Динамо». Розібрався чітко – Валенсія штовхав Забарного. Так само чітко Іратті покарав жовтою карточкою Циганова за аналогічне порушення, яке зірвало атаку».

«Зрозуміло, що фактор перемоги «Динамо» – це друга жовта карточка Юксеку. Але ж покарання футболіста «Фенербахче» було абсолютно справедливим. Отримавши першу жовту на 29-ій хвилині, на 53-ій Юксек в'їхав у Буяльського. Тому звинувачувати турки можуть лише самих себе.

До призначення одинадцятиметрового у ворота «Динамо» теж немає запитань. Ба більше, там фолив не лише Попов, але й Ілля Забарний.

Ще б відзначив, - продовжує суддівський експерт, - поведінку Гармаша. Денис заслужив на жовту карточку ще на першій компенсованій хвилині, коли розмовляв багато, але суддя його пробачив. Зате на 111-ій хвилині Іратті таки видав Гармашові попередження.

Загалом «Динамо» заслужено перемогло, а суддівство було дуже високо рівня», - підсумував Мирослав Ступар.

Додамо, що у наступному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» зіграє проти австрійського «Штурма».