«Зіграність – це тривалий процес, який з’явиться з часом», – Царенко прокоментував виступ «Динамо» U-19 на турнірі у Чехії

Динамо Київ 28 Липня, 15:17 352
«Зіграність – це тривалий процес, який з’явиться з часом», – Царенко прокоментував виступ «Динамо» U-19 на турнірі у Чехії
Юнацька команда «Динамо» брала участь у щорічному турнірі в Чехії CEE Cup, де посіла 3 місце.

З 22 по 26 липня 2022 року наші хлопці виборювали перемогу в клубів з Європи та Латинської Америки. Атакувальний півзахисник «біло-синіх», Антон Царенко, який був визнаний найкращим гравцем у матчі з бірмінгемською «Астон Вілою» відповів на запитання 1927.kiev.ua після закінчення турніру.

Команда на турнірі посіла 3 місце. Які враження залишились після закінчення?

– Спочатку, хочу подякувати організаторам, що запросили нас на турнір, де були присутні доволі сильні суперники й зроблені всі умови для його вдалого проведення. Враження від CEE Cup – дуже позитивні, але залишився й невеликий осад від того, що не змогли поборотися за золоті медалі.

Який матч особисто для тебе був найскладнішим, емоційно або фізично? Чому так?

– Напевно другий матч, коли ми грали проти «Славії» Прага. Для мене він видався найскладнішим як емоційно, так і фізично. Перша гра забрала достатньо багато сил, ттому треба було «діставати з себе вс ресурси» заради перемоги. Після гри вся команда була спустошена, тому що повинні були перемагати не дивлячись ні на що. В такі моме6нти головне не впасти духом.

В команду Ю-19 зараз перейшло багато гравців молодших груп. Це були перші матчі таким складом. Як зіграність, чи з усіма гравцями знайдена спільна мова та взагалі, як проявили себе у матчах новачки?

– Кожен рік склад оновлюється й при цьому треба завжди показувати результативну гру. З усіма гравцями хороше взаєморозуміння. Зіграність – це тривалий процес, який з’являється з часом. З приводу гри новачків, то це питання до тренера.

Як особисто тобі взаємодіється з новими партнерами в атаці?

– Всі хлопці перспективні, й з усіма можна грати. Кожен день працюємо над покращенням різних зв’язок в атаці.

На матчах було видно немало українських фанатів, після матчу зі Славією вони навіть вибігли на поле, можливо щось вам казали? Підтримували?

– Вболівальники дякували нам за гру й казали, що всі перемоги ще попереду. Найбільше чули від них фразу «Ми з вами!». За що ми дійсно дуже вдячні їм, адже відчуваємо підтримку навіть на відстані.

А взагалі, що відчувають гравці, коли бачать українських вболівальників на трибунах закордоном?

– Я думаю, гордість! Гордість за те, що ми українці. Що ми вільна та незалежна країна. І навіть під час війни наші громадяни продовжують відвідувати матчі та підтримувати українські клуби.

Чи триває зараз підготовка до початку молодіжного чемпіонату України? Відомо взагалі про повернення футболу у юнацькі клуби?

– Звісно, триває. Тому ми й їздимо на турніри, щоб перевірити свої сили на фоні сильних суперників перед початком сезону. Але поки що, на жаль, мало інформації, щодо повернення чемпіонату Ю-19.

Які очікування від наступного турніру в Швейцарії, що починається вже 28 липня?

– Я думаю, буде цікавий турнір, достойні супротивники й запекла боротьба! Ми зробимо все можливе, щоб потішити наших фанатів перемогами.


Матеріал підготувала Анастасія Вирва