Воробей: «На боці «Динамо» був фарт, також Бущан чудово проявив себе»

Динамо Київ 28 Липня, 21:18 335
Воробей: «На боці «Динамо» був фарт, також Бущан чудово проявив себе»
Ексфорвард збірної України Андрій Воробей прокоментував перемогу «Динамо» над «Фенербахче» (2:1) у кваліфікації Ліги чемпіонів.

- Так і очікувалося, що турки гратимуть першим номером на своєму полі за такої підтримки фанатів. Зрозуміло було, що вони полізуть уперед. Тому Динамо потрібно було зіграти за рахунок майстерності та досвіду якогось, щоб стримати цей натиск. Більш-менш динамівці з цим упоралися. Той стартовий тиск, який турки запропонували, слава Богу, ні до чого не привів. Динамівці молодці, дотерпіли та вичавили максимум.

Звісно, був і фарт на нашому боці. Я вважаю, що на боці Динамо був фарт, а також Бущан чудово проявив себе. Фарт та Бущан! Тобто, на даний момент Бущан – це, напевно, навіть більше, ніж півкоманди.

У плані гри турки не змогли свого досягти, бо вони ще сирі. Напевно, немає в них ще якоїсь злагодженості, якогось ігрового порозуміння. Не підійшли вони ще у оптимальній формі до матчів. Ми зіграли трохи злагодженіше. Хоча, чесно кажучи, були у Динамо невеликі помилки та пробоїни. Але сподіватимемося, що в наступних іграх все налагодиться і спрацює принцип «чим далі – тим краще».

Що думаю щодо наступного суперника киян, а саме австрійського Штурму? Цікаво буде дізнатися, як Штурм буде вести себе на полі. Це європейська команда. Напевно, вона суворіше гратиме. Динамо грає другим номером. У команди акцент на таку гру. Динамо, можна сказати, намагається грати на контратаках. У киян є швидкі футболісти, які можуть вибігти та забити гол. Але ось у матчі зі Штурмом динамівцям десь теж доведеться грати першим номером. Не знаю, як із цим впораються футболісти Динамо. Мені здається буде такий поєдинок, що обидві команди не зможуть зіграти першим номером.

Зустрічаються два рівні суперники на даний момент. Тому складно передбачити, якою буде гра. Але матчі будуть дуже тяжкі. Українські клуби дуже багато часу пропустили і наші команди не мають такого ігрового тонусу, який був рік тому. Наші команди робитимуть поступові кроки вперед. Зі Штурмом будуть інші матчі і згодом гра киян ставатиме все краще і краще.

Виліт Ворскли з єврокубків? Так, перший матч з АІКом полтавці виграли 3:2, а у другому програли 0:2 та вилетіли. Але тут дався взнаки той факт, що через війну команда 5-7 місяців пропустила, - сказав Воробей у коментарі Sport Arena.