«Динамо» відкрило гольовий рахунок у сезоні-2022/23 на 147-й хвилині

Динамо Київ 28 Липня, 21:20 511
«Динамо» відкрило гольовий рахунок у сезоні-2022/23 на 147-й хвилині | 19-27
Віталій Буяльський вдруге став автором прем'єрного м'яча киян у єврокубках.

Віталій Буяльський став автором першого голу киян у єврокубковому сезоні-2022/23. Для Віталія це друга гольова прем'єра на міжнародній арені. Три роки тому він також забив перший м'яч динамівців у домашньому поєдинку із «Брюгге» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Тим часом з урахуванням нульового рахунку у першому матчі з «Фенербахче» перше взяття воріт суперників «біло-сині» здійснили на 147-й хвилині. Більш тривалі стартові безгольові серії кияни мали лише в сезонах 2021/22, 2011/12, а також 1983/84, в якому динамівці зовсім обійшлися без забитих м'ячів у двох матчах із французьким «Лавалем» у 1/32-й Кубка УЄФА.

До речі, гол Буяльського став до всього іншого 1350-м для українських команд Мірчі Луческу у всіх турнірах. 923 м'ячі «Динамо» та «Шахтар» забили у чемпіонатах України, 181 - у Кубку України; 25-– у Суперкубку України та 222 (з урахуванням голу Олександра Караваєва) - у єврокубках.

Баварія (д)

430'

1:2

2011/12

ЛЧ

КР3

Олег ГУСЄВ

Рубін (г)

182'

1:2

2022/23

ЛЧ

КР2

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ

Фенербахче (г)

147'

2:1

1994/95

ЛЧ

ПР

Сергій СКАЧЕНКО

Сількеборг (д)

112'

3:1

1996/97

ЛЧ

ПР

Юрій КАЛІТВІНЦЕВ

Рапід В (д)

96'

2:4

2019/20

ЛЧ

КР3

Брюгге (д)

96'

3:3

1972/73

КЧ

1/16

Анатолій ПУЗАЧ

Сваровськи-Ваккер(г)

89'

1:0

1982/83

КЧ

1/16

Хайнц ХЕРМАНН**

Грассхоппер (г)

83'

1:0

1985/86

КК

1/16

Анатолій ДЕМ’ЯНЕНКО

Утрехт (г)

83'

1:2

1995/96

ЛЧ

ПР

Євген ПОХЛЄБАЄВ

Ольборг (д)

82'

1:0

2018/19

ЛЧ

КР3

Беньямін ВЕРБИЧ

Славія (г)

82'

1:1

* від початку першого матчу; ** автогол.

КЧ - Кубок чемпіонів; ЛЧ - Ліга чемпіонів; КК - Кубок кубків; ГТ - груповий турнір; ПР - попередній раунд; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР3 - третій кваліфікаційний раунд.