​Футболіста «Арсеналу» Партея звинувачують у зґвалтуванні

Світовий футбол 29 Липня, 13:11 199
​Футболіста «Арсеналу» Партея звинувачують у зґвалтуванні
Півзахисника лондонського «Арсеналу» Томаса Партея звинувачують у зґвалтуванні, повідомляє Pulse Nigeria.

За даними джерела, 29-річного ганського гравця звинувачує у зґвалтуванні дівчина, яка побажала залишитися анонімною. Вона поділилася скріншотами повідомлень, якими обмінювалися із Партеєм.


«Томас Партей — серійний ґвалтівник, якому пощастило, бо дата, коли він вирішив зґвалтувати мене під час нашої спільної відпустки, була за 10 днів до того, як у Великій Британії змінилося законодавство, яке дозволяє поліції розслідувати злочини, скоєні за межами країни.

Він зґвалтував мене, залишив у ліжку непритомною, потім вирушив на вечірку на Ібіцу, повернувся, розсміявся мені в обличчя і сказав, що я не можу відмовити йому», - написала дівчина з нікнеймом @deffonotchaur у Twitter.


Також дівчина заявила, що їй заплатили за те, щоб вона не розповідала про цей інцидент. Партей та його юристи поки не відповіли на звинувачення жінки у зґвалтуванні.

У липні гравця звинувачувала у зґвалтуванні його дружина — модель Сара Белла. За інформацією ЗМІ, причина полягала в тому, що він відмовився робити їй пропозицію руки та серця.