«Фенербахче» змінив усе: джерело розкрило деталі нової трансферної політики «Динамо» на поточне літо

Динамо Київ 29 Липня, 20:37 20364
«Фенербахче» змінив усе: джерело розкрило деталі нової трансферної політики «Динамо» на поточне літо
Журналіст та коментатор Ігор Циганик поділився своїм баченням трансферної політики київського «Динамо» у літнє міжсезоння щодо продажу гравців.

Фахівець вважає, що Динамо не розпродаватиме футболістів, оскільки український клуб зберігає непогані шанси побороти участь у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Додамо, що після проходу Фенербахче (0:0, 2:1) Динамо залишив Беньямін Вербіч. Хавбек збірної Словенії вирішив продовжити кар'єру в Панатінаїкосі.

«Динамо може розглядати пропозиції щодо продажу футболістів виключно після того, як буде зрозуміло, що команда не виступатиме в груповому раунді [Ліги чемпіонів]. Але вже точно буде Ліга Європи, а дай боже буде Ліга чемпіонів.

Циганик вважає, що прохід Фенербахче вплинув на політику клубу у міжсезоння:

«Я не думаю, що у Динамо буде розпродаж. Якби не пройшли Фенербахче, не виключаю, що могли розпродати. Але зараз я в це не вірю», - сказав журналіст в ефірі «Циганик Live».

Для Динамо шлях у Лізі чемпіонів продовжиться двоматчевим протистоянням із австрійським Штурмом (3-10 серпня). У разі подолання австрійського бар'єру динамівці зустрінуться з одним із переможців у парах Бенфіка - Мідтьюлланд/Юніон - Рейнджерс (16-17/23-24 серпня).