Йовічевич – про матч з «Утрехтом»: «Було видно, що можемо краще грати»

Футбол України 31 Липня, 15:38 214
Йовічевич – про матч з «Утрехтом»: «Було видно, що можемо краще грати»
Головний тренер “Шахтаря” Ігор Йовічевич прокоментував нічийний результат своїх підопічних у матчі проти “Утрехта”:


“Важкий матч. Знали, що граємо проти команди, яка грає в вертикальний футбол та створює багато персонального пресингу. За такого футболу мусиш грати краще, відкриватися краще. Попередили хлопців, що маємо грати розумніше в розіграші м’яча. Пресинг з їхнього боку був дійсно хороший, але ми не увійшли дуже добре у матч. Перші 15-20 хвилин ми не знайшли свій темп, розмір, структуру і простір, щоб контролювати гру.

По ходу матчу і через пару комбінацій додалося впевненості. Було видно, що можемо краще грати. Перший гол – доказ, що команда може. Через такий розіграш, щоб вони не доторкнулися до м'яча, від воріт до воріт суперника – це і структура, і талант, і концентрація, яка дозволяє нам думати, що ми можемо проти будь-якої команди так грати. Бо це хороша команда, особливо у пресингу, у структурі 5-3-2 і достатньо агресивна.

Мене тішить, що команда показала, що моментами ми можемо грати добре. Але не можна знижувати вимоги до себе. Талант повинен множитись на мотивацію. Команда повинна бути мотивована. Не можна думати, що ти в основі гратимеш. Ти мусиш мати страх. Без страху нема куражу. Я хочу, щоб кожен наш гравець відчував кураж. Навіть коли стане важко. Тоді й мусиш показати, наскільки ти хороший.

На початку було важко. Поки знайшли себе, зловили темп. Другий тайм показав, що команда дійсно додала. Якщо проти “Аякса” перший тайм був хороший, вдалий, то тут команда у другому таймі зіграла в хороший, комбінаційний, агресивний футбол. Могли виграти, щоб закінчити на хорошій ноті.

Вітаю хлопців з першим збором. У нас є вакуум, є простір для прогресу, бо перепади існують. Це нормальне явище.

Переконаний, що якщо ти можеш показати хоча б один хороший тайм, то ти можеш добре грати у футбол”, - сказав Йовічевич.

Відзначимо, що цим поєдинком завершився перший міжсезонний збір “Шахтаря”. Плани на рахунок другого збору “гірники” ще не повідомляли.