Сергій Палкін: «Динамо» зберегло всю команду, а ми не маємо половини складу»

Футбол України 31 Липня, 18:30 12915
Сергій Палкін: «Динамо» зберегло всю команду, а ми не маємо половини складу»
​Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розповів, чи вважатиметься за провал друге місце в УПЛ.

– Коли йде війна, важко щось назвати провалом. При тому, що ми постраждали більше, ніж будь-який клуб. Хто сьогодні пішов з «Динамо»? Один-два футболісти максимум. В них збереглася вся команда. В нас немає половини складу. Нам цю команду потрібно відтворити за місяць. Тренерський штаб теж пішов. У нас завдань більше, ніж у будь-кого – принаймні, якщо порівнювати з «Динамо».

У нас завдання та ситуація набагато складніша, ніж у них. Але ми із себе чемпіонські амбіції не знімаємо. Так, у нас ситуація змінилася, деякі речі доводиться робити з нуля, але ми дуже заряджені.

– Який кредит довіри у Ігоря Йовічевича?

– У нас немає такого: «Ось ми тобі даємо місяць, показуй результат». Коли ми ухвалювали рішення його запросити, то ми знали, яка він людина, як працює, як працює з молоддю. Ми розуміли, що молоді ми матимемо багато. Ми знали про нього все повністю і знаємо, чого від нього чекати.

Звичайно, ми намагаємося йому допомогти, щоб у нас все вийшло. Це життя, ніхто не може нічого гарантувати. Але зараз у нас досить гарний настрій. Ми в нього дуже віримо. Навіть якщо подивитися по грі з «Аяксом». Хлопці разом тренуються 15 днів, але вже якусь картинку видно, особливо у першому таймі показали цікавий футбол. Знову ж таки з урахуванням того, проти кого ми граємо.

Аякс купив одного гравця за 30 мільйонів, другого за 30 мільйонів, третього - за 20 мільйонів. Там досить серйозна, потужна команда, яка претендує, може не на фінал Ліги чемпіонів, але вихід із групи взагалі навіть не обговорюється. Це сильна команда і перший тайм ми виглядали непогано. З урахуванням того, що вони забили з офсайду, коли зрівняли рахунок, то виграти 1:0 перший тайм із командою, де головний тренер працює з хлопцями лише 15 днів – це гідно поваги.

На даний момент все складається. Ідемо у правильному напрямку. Не можу сказати, що щось не виходить, – сказав Палкін.