Світовий футбол 31 Липня, 23:12 1053
Мессі, Неймар та Рамос принесли ПСЖ перемогу в Суперкубку Франції – дебютний титул і солодка помста для Гальтьє | 19-27
ПСЖ розпочав новий сезон внутрішньої домінації з перемоги у Суперкубку Франції.

Суперкубок Франції

ПСЖ – Нант – 4:0

Голи: Мессі, 22, Неймар, 45+5, 82 (пен.), Рамос, 57

Вилучення: Кастелетто, 81 (Н)

Цьогоріч Суперкубок Франції знову проводили у Тель-Авіві. Для Крістофа Гальтьє це був не лише офіційний дебют на чолі ПСЖ, а й хороша можливість помститися Нанту. Саме «канарки» здолали його Ніццу у попередньому розіграші Кубка Франції. Мбаппе відбував дискваліфікацію, тому компанію Мессі і Неймару в атаці склав Сарабія. Також слід відзначити появу єдиного новачка ПСЖ в основі – центрхава Вітіньї, якого підписали з Порту.

Саме Неймар і Мессі вирішували питання щодо переможця ще в першому таймі. На 22-й хвилині передача бразильця таки дійшла до Лео, а той прибрав кіпера і покотив м'яч у порожні ворота. Оборона Нанта ще раз тріснула перед відпочинком. Арбітр призначив штрафний на відстані 23 метрів від воріт, і Неймар ідеально закрутив у дев'ятку.

По перерві побиття продовжилось. Рамос опинився першим на добиванні і п'ятою красиво відправив м'яч у ворота. Крапку поставив той-таки Неймар, реалізувавши пенальті за фол останньої надії. 4:0 – ПСЖ здобув 11-й Суперкубок Франції і оновив власний рекорд.