Світовий футбол 1 Серпня, 10:40 427
Розгроми з рахунками 7:1 і 9:1, хет-трик за півгодини, феєрична ганьба Герти: Кубок Німеччини | 19-27
​Німецькі клуби дуже рано починають виступи у національному Кубку.

Сьогодні відбулись чергові матчі 1/32 фіналу.

Шальке готується повернутися в еліту і розім'явся на Бремері з четвертого дивізіону. «Кнаппен» за тайм відвантажили супернику 4 голи, а по перерві додали ще один.

Армінія і Борусія М трощили суперників зі ще більшими рахунками – 7:1 та 9:1 відповідно. У складі «жеребців» героєм став Маркус Тюрам, який оформив хет-трик за 36 хвилин. Фрайбургу довелося мучитися 120 хвилин, щоб таки дотиснути Кайзерслаутерн.

Головним невдахою дня виявилася Герта. Берлінці влаштували дику перестрілку з Брауншвейгом, який виступає у другій Бундеслізі. Команди набили одне одному по 4 голи, а потім взялися виконувати пенальті. У лотереї фарт посміхнувся менш статусному клубу – один промах проти двох у Герти.